Студенти святкували Різдво та колядували разом з єпископом Леоном Дубравським

Під час першої загальної сесії у 2019 році студенти спільно з керівництвом інституту організували та провели різдвяну зустріч. На коляду завітав єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський. 

Свято розпочалось зі Святої Літургії, яку очолив єпископ ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський. Разом із ним співслужили: о. ректор Олег Жарук, о. проректор Сергій Хитрий, о. декан факультету сакральної музики Ярослав Росочинський і о. віце-ректор Вищої духовної семінарії Василь Косік.

На початку Євхаристії ректор інституту о. Олег Жарук наголосив на трьох важливих подіях, які стали важливими у цей день.

«По перше, цей день є радісним, оскільки 16 січня 1991 року папа Іван Павло ІІ відновив структури Католицької Церкви в Україні. До Львова з-за кордону повернувся Верховний архиєпископ Греко-Католицької Церкви – кардинал Мирослав Любачівський та митрополит латинського обряду архиєпископ Мар’ян Яворський, а до Кам’янець-Подільського призначено єпископа Яна Ольшанського. По-друге, ми зібралися, на цю Різдвяну коляду разом як одна велика родина, а по-третє, серед нас присутній єпископ Леон Дубравський».

Під кінець Служби Божої студенти та гості заспівали колядки, а єпископ засіяв «дощем» смачні цукерки.

Після Євхаристії всі присутні перейшли до їдальні, де на них чекало ділення облатком і святкова вечеря, а також колядки, які підготували студенти.

Фрагмент Євангелія про народження Спасителя прочитав о. ректор Олег Жарук, який склав побажання для усіх присутніх. До слова привітання від імені студентів приєдналася голова студентської ради Вероніка Чорноус. Ділення  облаткою відбулося  між студентами закладу, викладачами, працівниками та єпископом Леоном Дубравським. Колядки у стінах інституту лунали саме цього вечора до пізньої години.

Більше про подію дізнайтеся з відео:

Автор сюжету – Маріанна Шкаврон, студентка інституту за напрямком Християнська журналістика.

Іванна Шеремет

 

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *