Умови навчання

Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії – це вищий церковний навчальний заклад Кам’янець-Подільської дієцезії, який має підписаний договір про співпрацю із Люблінським Католицьким Університетом Йоана Павла ІІ (Польща).

Тривалість навчання

Навчання в Інституті триває 5 років тобто 10 семестрів. Студенти реалізовують програму навчання визначену інститутом 4 роки тобто 8 семестрів, натомість на 5 курсі студенти продовжують навчання в Люблінському Католицькому Університеті. Навчання закінчується написанням і захистом дипломної праці та випускним іспитом ex universa theologia.

Диплом європейського зразка

Інститут Богословських Наук не має державної акредитації в Україні. Однак випускник після успішного захисту магістерської роботи і випускного іспиту отримує науковий ступінь магістра богослов’я й диплом Інституту Богословських Наук згідно спеціалізації (тзв. внутрішній диплом), а також диплом європейського зразка Люблінського Католицького Університету, який після процедури нострифікації у Міністерстві Науки і Освіти України набуває дійсності на території нашої держави.

Навчання і проживання

Навчання проходить у формі тзв. навчальних сесійних з’їздів, які тривають один тиждень на місяць. В академічному році таких з’їздів 10: 7 загальних навчальних сесій і 3 спеціалістичні сесії згідно вибраної спеціалізації. Під час навчальної сесії студентам надаються кімнати для проживання, доступ до бібліотеки, кав’ярні, а також забезпечується 3-х разове харчування.

Скільки коштує навчання?

Навчання в Інституті безкоштовне, адже велику частину нашого функціонування покривають жертводавці і благодійники. Студенти лише оплачують комунальні послуги та харчування.

У 2022/2023 академічному році оплати за комунальні послуги і харчування для студентів встановлюються такі:

  • Одна навчальна сесія – 500 грн. від 1 студента
  • Один академічний рік – 10 сесій х 500 грн. = 5000 грн.

Сердечно запрошуємо приєднатися до спільноти студентів нашого інституту!

Поділитися: