Умови вступу

І. ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Для вступників передбачено попереднє подання документів в електронній формі. Для цього потрібно надіслати на електрону пошту усі необхідні документи для вступу у pdf-форматі у секретаріат інституту: irn_gorodok@ukr.net

У день вступного іспиту у секретаріаті інституту вступник має представити оригінали усіх документів, які були надіслати в електронній формі для підтвердження дійсності документів.

ІІ. ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВСТУПУ:

1) заява (написана власноруч);

2) копія документа, що посвідчує особу та громадянство (1, 2, 11 сторінки) або копію ID-картки із реєстрацією про місце проживання;

3) копія атестату про повну загальну середню освіту з додатком;

4) копія сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та роздруківку з отриманими балами (прийматимуть сертифікати ЗНО 4 років: 2017 (окрім іноземних мов), 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів). Абітурієнтам, які закінчили інші навчальні заклади і здобули ступінь бакалавра, спеціаліста або магістра, не потрібно надавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), лише потрібно надати копії диплому і додаток до нього.

5) копія військово-облікового документа для військовозобов`язаних (квиток або посвідчення про приписку)

6) медична довідка про стан здоров’я (форма 086-О);

7) характеристика від пароха/настоятеля парафії кандидата;

8) копія свідоцтва про Хрещення;

9) копія свідоцтва про Миропозання;

9) автобіографія;

10) 4 фотокартки розміром 3,5х4,5;

11) Анкета студента (заповнюється у день вступу);

12) додаткові документи згідно вибраної спеціалізації.

ІІІ. ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ І ВИМОГИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ

1/ Катехитично-педагогічна спеціалізація

Вступники на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за спеціальністю Богослов’я: катехитично-педагогічна спеціалізація (катехит, вчитель християнської етики та релігієзнавства) додатково подають мотиваційний лист (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4), у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці в катехизації.

2/ Подружньо-сімейна спеціалізація

Вступники на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за спеціальністю Богослов’я: подружньо-сімейна спеціалізація (сімейний психолог, консультант з питань сім’ї) додатково подають мотиваційний лист (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4), у якому абітурієнт повинен пояснити свою зацікавленість програмою, свої очікування від навчання на програмі та окреслити можливості застосування отриманих знань у подальшому на практиці праці з сім’ями.

3/ Спеціалізація суспільні комунікації

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю Богослов’я: спеціалізація суспільні комунікації (релігійний журналіст) додатково подають відповідно оформлений творчий доробок (опубліковані в друкованих ЗМІ, Інтернет-виданнях, на радіо і телебаченні авторські матеріали (роботи), засвідчені підписом редактора відповідного ЗМІ та редакційною печаткою). У випадку, якщо вступник не має власного доробку, пропонується написати твір-роздум на тему: «Католицькі ЗМІ в Україні: перспективи і розвиток» (не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4).

4/ Спеціалізація Сакральна Музика

Вступники на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю Богослов’я: спеціалізація сакральна музика (кантор, органіст і регент) додатково мають надати документи про навчання у музичній школі або училищі, а також скласти вступний іспит для виявлення відповідних музичних здібностей. Кандидат обов’язково повинен виконати два твори на фортепіано із «Нотного зошита Анни Магдалени Бах» та пройти прослуховування та співбесіду на тему елементарних знань із теорії музики.

«Нотний зошит Анни Магдалени Бах» можна переглянути та завантажити за посиланням.

IV. ВАЖЛИВІ ДАТИ

1 червня – 4 вересня 2020 року – прийом документів у електронній формі і консультації абітурієнтів для вступу

7 вересня 2020 року – вступний іспит

V. ВСТУПНИЙ ІСПИТ

Усім кандидатам необхідно здати вступний іспит, а саме:

  • Усний іспит зі знання основного катехизму: ЗАВАНТАЖИТИ
  • Співбесіда на основі книги о. Тадеуша Дайчера «Роздуми про віру» (при потребі книгу можна придбати в Інституті).
  • Співбесіда з ректором Інституту.

Консультації щодо вступу

Понеділок-п’ятниця 9.00-17.00

Телефон для довідок:

+38 038 513 27 10

+38 097 194 25 25

Поділитися: