Школа сакральної музики Кам’янець-Подільської дієцезії

Дієцезіальна Школа сакральної музики заснована 1 травня 2021 року єпископом ординарієм Кам’янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським. Школа стала спадкоємицею музично-літургійної, а згодом спеціалізації сакральної музики Інституту богословських наук. Завданням Школи є формування майбутніх канторів, органістів та регентів латинського обряду. Школа сакральної музики є внутрішньо-церковним навчальним закладом Кам’янець-Подільської дієцезії.

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАННЯ?

  1. Навчання у Школі розраховане на чотири академічні роки та складається із 155 навчальних модулів. Модуль – сукупність певних знань та вмінь, які має осягнути студент із певної навчальної дисципліни.
  2. Для студентів, які не мають відповідних вмінь, а які б хотіли навчатися, ми ввели ВСТУПНИЙ КУРС, який триватиме 1 рік (5 навчальних тижнів). Після такого курсу студент може продовжити навчання вже на першому курсі Школи.
  3. Навчання відбувається у формі сесійних з’їздів, які тривають від понеділка до п’ятниці. Таких з’їздів у навчальному році п’ять (вересень, листопад, січень, березень, травень).
  4. Студенти навчаються та проживають у будинку Інституту богословських наук.
  5. Навчання, проживання та харчування оплачують студенти. У 2024/2025 академічному році ця сума становить 5000 гривень.
  6. Якщо студент не спроможний зарахувати усі необхідні модулі протягом чотирьох навчальних років, то може продовжити навчання ще на два роки.
  7. У кінці навчання і зарахування усіх необхідних модулів, студент складає випускний іспит, після чого отримує свідоцтво про закінчення даної Школи.

ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ?

Для вступників передбачено попереднє подання документів в електронній формі до 15 вересня нового академічного року. Для цього потрібно надіслати на електрону пошту усі необхідні документи для вступу у pdf-форматі на адресу – ibnmusicasacra@gmail.com У день вступного іспиту вступник має пред’явити оригінали усіх документів, які були надіслані в електронній формі для підтвердження їх дійсності.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ВСТУПУ:

– заява (написана власноруч);

– копія документа, що посвідчує особу та громадянство (1, 2, 11 сторінки паспорта) або копію ID-картки із реєстрацією про місце проживання;

– копія атестата про повну загальну середню освіту з додатком;

– документи про навчання у дитячій музичній школі, музичному училищі або коледжі, або іншому музичному навчальному закладі, якщо кандидат у такому закладі навчався; для кандидатів на вступний курс – безпосередньо домовлятися із директоркою.

– вступникам, які закінчили вищі навчальні заклади і здобули ступінь бакалавра, спеціаліста або магістра, потрібно надати копії диплому та додатку до нього;

– медична довідка про стан здоров’я (форма 086-О);

– характеристика від пароха/настоятеля парафії кандидата;

– копії свідоцтва про Хрещення та Конфірмацію (Миропомазання);

– автобіографія;

– 4 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

ВИМОГИ ЩОДО ВСТУПНОГО ІСПИТУ

Кожний кандидат повинен скласти вступний іспит для виявлення відповідних музичних здібностей. Вступник обов’язково повинен виконати два твори на фортепіано із «Нотного зошита Анни Магдалени Бах» та пройти прослуховування та співбесіду на тему елементарних знань із теорії музики.

«Нотний зошит Анни Магдалени Бах» можна переглянути та завантажити за посиланням. Більше інформації ви можете отримати у директорки Школи с. Людмили Рихальської.

Для кандидатів на вступний курс – вимоги окреслює безпосередньо директорка після розмови з кандидатом/кандидаткою.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

1 липня – 15 вересня 2024 року – прийом документів у електронній формі і консультації абітурієнтів для вступу

23 вересня 2024 року – вступний іспит

23-27 вересня 2024 року (понеділок-п’ятниця) – І навчальна сесія для абітурієнтів, які будуть прийняті на вступний та І курс

КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ВСТУПУ

Понеділок-п’ятниця 9.00-17.00

ДИРЕКТОР ШКОЛИ

с. Людмила РИХАЛЬСЬКА

e-mail: ibnmusicasacra@gmail.com

тел. +38 097 873 23 48

ПРЕДМЕТИ навчальних модулів:

1. Елементарна теорія музики

2. Сольфеджіо

3. Фортепіано

4. Вокал

5. Хорознавство

6. Хор

7. Диригування

8. Гармонія

9. Історія Сакральної музики

10. Орган

11. Теорія григоріанського хоралу

12. Літургійний акомпанемент

13. Літургіка та законодавство сакральної музики

14. Латинська мова

Поділитися: