Факультет Сакральної Музики

Декан факультету – о. Ярослав Росочинський

У 2005 році вступив до Вищої Духовної Семінарії Святого Духа у м. Городку.

У 2013 році отримав Свячення Пресвітерату з рук Єпископа Ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії Леона Дубравського.

Цього ж року був призначений вікарієм у парафії Христа Царя Всесвіту у м. Хмельницькому.

В 2014-2015 роках навчався у Понтифікальному Інституті Сакральної Музики в Римі (Pontificio Istituto di Musica Sacra).

Від вересня 2015 р. – вікарій у парафії Святого Михайла Архангела у м. Дунаївці.

26 червня 2016 року призначений Деканом факультету Сакральної музики в Інституті Богословських Наук Непорочної Діви Марії.


Регіна Надкрєнічная

У 1996-2001 роках – навчалась у Музичному Коледжі «St. Neaga» (Молдова, Кишинів) по двох спеціальностях: фортепіано (клас професора І. Богатої) та теорія музики (клас професора А. Русу).

У 2002-2007 роках – продовжила навчання у Hochschule fur Musik, Theater und Tanz (Вища Школа Театру, Музики та Танцю) у м. Ессен (Німеччина), на факультеті сакральної музики (професори органу:  R. M. Stangier та F. Volke).

Брала участь у майстер-класах всесвітньо відомих органістів, музикантів та композиторів: J. Laukvik, N. Hakim, J. Trummer, J. Essl, T. Laux та ін.

Концертує у Молдові, Румунії та Німеччині, де виступає як сольний органіст, а також з відомими інструменталістами та вокалістами.

З 2007 року – працює органістом, регентом та диригентом у Римо-католицькому Кафедральному Соборі Божого Провидіння у м. Кишинів (Молдова).

З 2013 року – призначена відповідальною за сакральну музику у своїй єпархії, а також є організатором численних концертів, фестивалів духовної музики та семінарів для церковних органістів.


Катерина Перекліта

У 2008 році вступила до Одеського Училища Культури та Мистецтв імені К. Ф. Данькевича (відділ «хорове диригування»), яке закінчила з відзнакою у 2012 році.

Продовжила навчання в Одеській Національній Музичній Академії імені А. В. Нежданової (фортепіанно-теоретичний факультет, спеціалізація «композиція»). В 2017 році отримала науковий ступінь «бакалавр». Продовжує навчання у «магістратурі» Одеської Музичної Академії.

 


 

Поділитися: