ШКОЛА САКРАЛЬНОЇ МУЗИКИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

На базі Інституту Богословських Наук в Городку функціонує Школа Сакральної Музики, де здобувають знання діючі та майбутні органісти, кантори та регенти західного обряду. Вступна кампанія для абітурієнтів триватиме до 15 вересня, тому усі охочі можуть складати свої документи для вступу і отримати консультацію щодо майбутнього навчання.

Дієцезіальна Школа Сакральної Музики заснована 1 травня 2021 року єпископом ординарієм Кам’янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським, а її історія сягає спочатку музично-літургійної спеціалізації, а пізніше спеціалізації Сакральної музики в Інституті Богословських Наук. Завданням Школи є формування майбутніх канторів, органістів та регентів латинського обряду. Школа Сакральної Музики є внутрішньо-церковним навчальним закладом Кам’янець-Подільської дієцезії.

Навчання у Школі розраховане на чотири академічні роки та складається із 155 навчальних модулів. Модуль – сукупність певних знань та вмінь, які має осягнути студент із певної навчальної дисципліни. Навчання відбується у формі сесійних з’їздів, які тривають від понеділка до п’ятниці. Таких з’їздів у навчальному році п’ять. Студенти навчаються та проживають у будинку Інституту Богословських Наук. Проживання та харчування оплачують студенти. Якщо студент не спроможний зарахувати усі необхідні модулі
протягом чотирьох навчальних років, то може продовжити навчання іще на два роки. У кінці навчання і зарахування усіх необхідних модулів, студент складає випускний іспит, після чого отримує диплом про закінчення даної Школи.

Документи можна надсилати з 1 липня до 15 вересня 2022 року.

Більше інформації ТУТ

Консультації щодо вступу
Понеділок-п’ятниця 9.00-17.00
ДИРЕКТОР ШКОЛИ
Ольга КОРОЛЬОВА
e-mail: ibnmusicasacra@gmail.com
тел. +38 096 1706 289

Нові правила вступного іспиту
Нагадуємо, що для вступу в Школу Сакральної Музики цьогоріч необхідно лише записати
відео з Вашою грою та співом і надіслати на нашу поштову скриньку.
Відео приймаємо до 15 вересня!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *