Школа сакральної музики Кам’янець-Подільської дієцезії запрошує на навчання у 2024/2025 академічному році

При Інституті богословських наук в Городку функціонує Школа сакральної музики, де здобувають знання діючі та майбутні органісти, кантори та регенти західного обряду. Вступна кампанія для абітурієнтів триватиме до 15 вересня, тому усі охочі можуть складати свої документи для вступу і отримати консультацію щодо майбутнього навчання.

Дієцезіальна Школа Сакральної Музики заснована 1 травня 2021 року єпископом ординарієм Кам’янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським, а її історія сягає спочатку музично-літургійної спеціалізації, а пізніше спеціалізації сакральної музики в Інституті богословських наук. Завданням Школи є формування майбутніх канторів, органістів та регентів латинського обряду. Школа сакральної музики є внутрішньо-церковним навчальним закладом Кам’янець-Подільської дієцезії.

Навчання у Школі розраховане на чотири академічні роки та складається із 155 навчальних модулів. Модуль – сукупність певних знань та вмінь, які має осягнути студент із певної навчальної дисципліни.

Для студентів, які не мають відповідних вмінь, а які б хотіли навчатися, ми ввели ВСТУПНИЙ КУРС, який триватиме 1 рік (5 навчальних тижнів). Після такого курсу студент може продовжити навчання вже на першому курсі Школи.

Навчання відбується у формі сесійних з’їздів, які тривають від понеділка до п’ятниці. Таких з’їздів у навчальному році п’ять. Студенти навчаються та проживають у будинку Інституту Богословських Наук. Проживання та харчування оплачують студенти.

Якщо студент не спроможний зарахувати усі необхідні модулі
протягом чотирьох навчальних років, то може продовжити навчання іще на два роки. У кінці навчання і зарахування усіх необхідних модулів, студент складає випускний іспит, після чого отримує диплом про закінчення даної Школи.

Документи можна надсилати до 15 вересня 2024 року.

Більше інформації ТУТ

Консультації щодо вступу
Понеділок-п’ятниця 9.00-17.00
ДИРЕКТОР ШКОЛИ
с. Людмила РИХАЛЬСЬКА
e-mail: ibnmusicasacra@gmail.com
тел. +38 097 873 23 48

ВАЖЛИВІ ДАТИ

1 липня – 15 вересня 2024 року – прийом документів у електронній формі і консультації абітурієнтів для вступу

23 вересня 2024 року – вступний іспит

23-27 вересня 2024 року – І навчальна сесія для стедентів вступного та І курсів

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *