До Інституту зараховано 23 нових студентів. Перша сесія 2017/2018 навчального року

11-15 вересня в Інституті Богословських Наук в Городку відбулася перша в новому навчальному році сесія. Перший день сесії був присвячений вступним екзаменам та співбесіді з абітурієнтами. Цього року на перший курс поступило 23 нових студентів. Всього в інституті на 5-и курсах навчається 67 студентів.

Також 11 вересня спільнота інституту відсвяткувала день народження о. ректора Віктора Білоуса.

Протягом чотирьох наступних днів в інституті тривало повноцінне навчання за розпорядком дня. Цієї сесії студенти прослухали курси “Вступ до Катехизму Католицької Церкви”, “Харитологія”, “Павлові Послання” та “Вступ до Літургіки”. Щодня священики о. Віктор, о. Сергій та о. Ярослав відправляли Святу Месу для всіх студентів у каплиці інституту.

о. Віктор Білоус та о. Сергій Хитрий, Свята Меса 14 вересня на свято Воздвиження Хреста Господнього
о. Сергій Хитрий, проповідь під час Святої Меси 12 вересня

Крім того, зранку та ввечері студенти почергово провадили молитву, роздумуючи над Божим Словом.

Щовечора о. ректор Віктор Білоус звертався до спільноти та ділився власним досвідом молитви, в особливий спосіб звертаючись до першокурсників, які тільки розпочали свою дорогу навчання та праці в інституті.

Наступний сесійний з’їзд відбудеться 9 жовтня 2017 року, а вже завтра в інституті розпочинається ХХІ Всеукраїнський катехитичний симпозіум на тему “Чи потрібне богослов’я Україні?”

Більше фото:

ibn-gorodok.org.ua

Поділитися:

2 thoughts on “До Інституту зараховано 23 нових студентів. Перша сесія 2017/2018 навчального року”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *