Новий альбом о. Ярослава Росочинського “Domrémy”

Вийшов перший альбом проекту о. Ярослава Росочинського “Квітка Орлеана” під назвою “Domrémy”. Новий альбом можна придбати в інституті або замовити у коментарях до цієї публікації, ціна – 50 грн.

Довідка:

30 травня 2017 року можна вважати початком існування музичного проекту під назвою «Квітка Орлеана». Проект народжується у непростому часі для нашої землі. Триває війна, яка завжди є наслідком людського гріха, завжди приносить багато болю. І не лише людям, але і Господу Богу, Який на хресті показав нам, що здатен відчувати біль. Але Господь здатен вивести з кожного болю надзвичайно прекрасні речі. І про це свідчить наше спасіння, яке прийшло до нас через хрест.

Війна — це біль, але навіть з цього болю може вийти багато добра для нашої країни. Війна змусила багатьох замислитись над тим, що відбувається, перебудувати піраміду своїх цінностей, переглянути сенс свого життя, змінити своє ставлення до нього. Процес переосмислення почався після жертв Майдану, після анексії Криму, на нас вплинули події на Донбасі і всі ми почали по іншому ставитися до землі, на якій живемо.

Кожна людина, незалежно від того чи була вона в зоні АТО чи ні, чи дала хоча б одну гривню на армію чи ні, все ж над усім цим задумалася. Особисто я побачив, що підхід може бути двоякий. Можна казати: «а чому я, та хто я такий, та що ж я можу зробити, я ж не військовозобов’язаний, у мене немає грошей», — і багато різних відмовок, а можна бути, як св. Жанна д’Арк.

Це свята, з якою ми «дружимо» вже декілька років і яка стала для мене прикладом того, що проста дівчина із села, яка не вміла писати і читати, яка була ніким, але спинила Столітню війну, об’єднала Францію, поєднала французів із бургундцями, звільнила Орлеан, вела армію у бій, змусила короля прийняти на себе відповідальність за свою країну, і при цьому всьому залишилася вірною донькою Господа. І саме ця постать надихнула мене на створення проекту «Квітка Орлеана» – Діва, яка із зображенням лілії на обладунках вела за собою війська.

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *