Діяльність Студентської Ради у 2021/2022 академічному році. Розмова з Президенткою Студентської Ради Анастасією Здибель

15 вересня 2022 року Анастасія Здибель склала свої повноваження як Президентка Студентської Ради. Цього дня згідно голосування студентів Павла Дороніна було вибрано новим Президентом. Ми поспілкувалися із Анастасією стосовно її служіння протягом останнього року.

Що спонукало Вас, Анастасіє, балотуватись на посаду Президентки Студентської Ради?

Мене спонукало те, що не було охочих зайняти цю посаду. Чомусь студенти боялися брати відповідальність у свої руки. А всередині мене було відчуття, що треба спробувати себе у цьому. Хоча раніше ніколи не займала таких посад. Для того, щоб бути президенткою Студентської Ради потрібно – хоча б один рік побувати у складі Студентської Ради. Я якраз підходила за цими критеріями.

Як довго ви приймали рішення?

Над своїм рішенням я довго не роздумувала. Спочатку трохи вагалась, але пізніше подала свою кандидатуру.

Які особисті були плани, ідеї?

Як таких особистих планів, то не було. Я не мала достатньо часу для роздумів. Але все ж прийшла ідея стосовно менторства серед студентів. Для кожного студента випадковим методом було обрано іншого студента, незалежно від курсу, тобто утворена пара студентів. Далі така пара під час академічного року мали підтримувати один одного у навчанні та поза інститутом і допомагати у будь-яких потребах.

Яка була Ваша команда на цей навчальний рік?

Моя команда на 2021-2022 академічний рік складалася із 6-ти осіб – це Павло Доронін (3 курс), Михайло Доскоч (2 курс), Яна Антоневська (2 курс), Ірина Гончар (3 курс), Влад Лановий (2 курс), Богдан Карнафель (4 курс).

Які Ваші враження від Вашої команди?

Особисто для мене це хороша команда, люди котрим стараюсь довіряти. Дуже важливо, що все минуло добре і ми старалися чути один одного та допомагати.

Що було запланувано на навчальний рік? Які саме події вже відбулися?

На 2021-2022 академічний рік ми спланували декілька подій. У першому семестрі нам вдалось організувати веселий вечір у жовтні, нічну Адорацію у листопаді, а також розпочати програму менторства у грудні.

Які події вже стали традицією?

Невід‘ємною частиною кожної сесії став перегляд фільму – це увійшло вже у традицію

Які є новаторства вашої команди?

Новим впровадженням була нічна Адорація та програма менторства.

Які були плани на другий семестр?

Другий семестр розпочався із січневої сесії. На цю сесію було заплановано Різдвяну зустріч. Це святкова Євхаристія, різдвяна сценка, святкова вечеря, ділення облаткою та спів колядок. У березні ми планували, що відбудеться Хресна дорога; у квітні – Ігри богословів; у червні – закінчення академічного року та святковий пікнік. Однак плани у ІІ семестрі змінила війна, яка прийшла у нашу країну… Кожен почав діяти на своєму фронті!

Дякую Вам , Анастасіє, за щире ділення та цікаву розмову.

Розмовляла Людмила Потравич, IV курс

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *