Двоє студенток Інституту Богословських Наук захистили ступінь магістра теології в Люблінському католицькому університеті

У понеділок, 23 вересня, в Люблінському Католицькому Університеті (Польща) двоє студенток Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії в Городку здали магістерський екзамен і захистили магістерські роботи.
 
“Дуже радію, що наші студентки зуміли завершити етап п’ятирічного навчання богослов’я, – каже о. Олег Жарук, ректор Інституту. У червні ще двоє студенток здобули магістерський ступінь, тому цьогоріч ми отримали  чудовий результат – чотирьох магістрів богослов’я. Сподіваюся, що студентки здобули не тільки гарний досвід у процесі навчання, але передусім пізнали Бога глибше. Нехай Господь додає їм сили у подальшому служінні”.
 
Лілія Кукліновська зосередила свої наукові пошуки довколо морального богослов’я, а зокрема подружжя та сім’ї:  “Християнське подружжя на дорозі до святості на підставі адхортації Папи Франциска Amoris Laetitia”. Тема досить актуальна і необхідна, адже тепер в Україні триває Рік святості подружжя та сім’ї.
 
Ганна Комар, написала свою магістерську роботу на тему “Екуменічні погляди протоієрея Олександра Меня”. “Постать православного священика о. Меня  цікава і багатогранна, – каже Ганна Комар, – а його погляди на екуменізм спонукали мене по-іншому поглянути на діалог між католиками і православними”.
 
Магістерські роботи, які написали студентки, можна переглянути у читальному залі Інституту.
Нагадаємо, що Інститут Богословських Наук  Непорочної Діви Марії і Люблінський Католицький Університет співпрацюють між собою у рамках підписаної умови між цими навчальними закладами. Після завершення навчання студенти отримують диплом Інституту і диплом Люблінського Католицького Університету у галузі богослов’я.
 
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *