Четверо випускників інституту захистили магістерські праці в Люблінському Католицькому університеті ім. Йоана Павла ІІ

25 червня 2018 року четверо випускників інституту захистили магістерські праці в Люблінському Католицькому університеті ім. Йоана Павла ІІ.

Це – Микола Камінський, Ірина Максименко та Микола Чернецький – випускники педагогічно-катехетичної спеціалізації, а також Вікторія Левківська – випускниця факультету подружньо-сімейної психології.

Щасливі та вдячні Богу, інституту та викладачам повернулись, щоб ділитись знаннями з тими, кого зустрінемо на своїй життєвій дорозі. Написання дипломої роботи та підготовка до її захисту не були легкими, але здобуття цієї вершини можна порівняти до духовного піднесення на вершину гори, а змагання з самими собою лише утвердили цю перемогу.

Дорогою назад випускники відвідали могилу святої пам’яті о. Андрія Мацьонга, першого ректора інституту та поспілкувалися з його рідними.

Вдячні Богу за всі отримані благодаті, ввіряємо Йому наші здобуті знання, щоб якнайкраще могли служити ними для спільного добра кожного, кого зустрінемо на своїй життєвій дорозі.

ibn-gorodok.org.ua

Поділитися:

One thought on “Четверо випускників інституту захистили магістерські праці в Люблінському Католицькому університеті ім. Йоана Павла ІІ”

  1. Вітаю з призначенням і молюся за Вас, отче! Усіх Вам благодатей та натхнення Святого Духа!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *