Отець Віктор Білоус відсвяткував ювілей в інституті

11 вересня о. Віктор Білоус відсвяткував 40-річчя. З серпня цього року отець став ректором Вищої Духовної Семінарії Святого Духа в Городку, передавши обов’язки ректорства в інституті богословських наук о. Олегові Жаруку.

Отець Віктор очолив спільну Святу Месу в каплиці інституту, де разом молилися викладачі та студенти, що приїхали на першу в цьому навчальному році сесію.

У проповіді отець наголосив на тому, як важливо “розпізнавати та приймати у нашому житті Божий сюжет”, що означає не покладатися лише на власні сили, а найперше довіряти Богові, відкриваючись на Його благодать.

“Людина зріла прислухається до вказівок Головного Режисера, щоб побачити Його справжню волю щодо себе. Церква є голосом, який кличе. Тож, коли ми разом починаємо грати кожен свою роль згідно Божого плану, то Церква стає спільнотою, яка йде до спасіння”.

Отець поділився своїми думками щодо власного покликання та нових викликів, що постають перед ним. 

Наприкінці Святої Меси колишній ректор інституту подякував працівникам та студентам за підтримку та співдію в розвитку навчального закладу, закликавши на всіх присутніх Боже благословення з подякою за новий навчальний рік та новий рік свого життя.

ibn-gorodok.org.ua

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *