Слово ректора з огляду на продовження карантину

Дорога спільното Інституту Богословських Наук!

Загальнонаціональний карантин з огляду на пандемію коронавірусу, який мав тривати до 3 квітня 2020 року включно, рішенням Уряду України продовжено ще на 21 день – до 24 квітня 2020 року включно. У зв’язку з цим діяльність Інституту Богословських Наук обмежена і відновиться лише у випадку завершення карантину.

У цей час, коли ми не можемо зустрітися разом у нашому домі-інституті, але за допомогою сучасних засобів комунікації важливо підтримувати контакт один із одним. Можливо саме ваше слово стане необхідним, потрібним і доброю підтримкою для однокурсників. Однак, не піддаваймося розпачу і безнадії, ми не самі, з нами завжди Господь, навіть тепер, коли ми не бачимо кінця завершення карантину.

Хочу Вам також повідомити декілька справ, які є важливі саме тепер:

Навчальні сесії

Навчальні спеціалістичні сесії, які були заплановані на 20-24 квітня 2020 року для педагогічно-катехитичного, подружньо-родинного факультету і суспільних комунікацій, а також на 27 квітня – 1 травня 2020 року для факультету сакральної музики відміняються.

Навчальна загальна сесія, запланована на 11-15 травня 2020 року залишається під питанням. Все стане зрозумілим, лише після завершення карантину. Тому слідкуйте за нашими оновленнями і новинами.

Навчальна загальна сесія, яка мала відбутися у березні, перенесена на 22-26 червня 2020 року.

У липні та серпні навчальних сесій не буде.

Новий 2020/2021 академічний рік розпочнеться 7 вересня вступним екзаменом, а перша навчальна сесія запланована на 8-11 вересня 2020 року.

Екзамени онлайн

Заохочую Вас також присвятити час для вивчення і здачі екзаменів. Раніше було повідомлено про таку можливість, тому хочу нагадати ще раз і запропонувати вам зараховувати екзамени, які були заплановані на цей період з різних дисциплін богослов’я. Окрім того можна зараховувати інші нездані екзамени. Для цього вам потрібно:

  • Зателефонувати до секретаріату і дізнатися контакти викладачів, які готові прийняти екзамени у режимі онлайн
  • Домовитися з викладачем про екзамен у зручний час для нього і вас
  • Після успішної здачі екзамену повідомити секретаріат про зданий іспит

Секретаріат Інституту працює з 9.00 до 17.00 у дистанційному режимі. Тому також прошу поза вказаними годинами не турбувати. На усі ваші питання радо відповість секретар Альона Білоус +38(067)3909537.

Бібліотека

У період карантину бібліотека не працює, однак при необхідності можна замовляти книги у нашого бібліотекаря Аліни Рибакової +38 (096) 8922769. Книги будуть надіслані за допомогою Укрпошти або Нової Пошти. Їх можна буде повернути після завершення карантину. Варто тільки врахувати затримку у надсиланні, адже бібліотека перебуває у стані реорганізації, а бібліотекар перебуває на карантині. Тому надсилання книг може затримуватися.

Працівники і викладачі

Працівники Інституту перебувають на карантині, лише у випадку нагальної потреби викликаються на роботу. Секретар, бухгалтер і бібліотекар працюють дистанційно.

Викладачі також перебувають на карантині, однак після Великодня плануємо деякі предмети організувати по можливості онлайн або у іншому форматі. Тому слідкуйте за оновленнями.

Частина викладачів готова приймати екзамени у режимі онлайн, тому скористайтесь із цієї можливості.

Трансляції Служби Божої

Від початку карантину, з огляду на обмеження кількості осіб у храмах, які можуть брати участь у Літургії,  нам вдалося організувати трансляції Служби Божої з каплиці інституту у неділі та урочистості, а також протягом дев’яти днів ми молилися новенну до Богородиці, яка розвязує вузли. Деякі з вас брали участь у цих трансляціях.

Заохочую вас долучатися до онлайн трансляцій з нашої каплиці у найближчий час Пасхального Тридення і опісля. Ми будемо транслювати Літургії у такий час:

Великий Четвер – Літургія Господньої Вечері – 17.00

Велика П’ятниця – Літургія Господніх Страстей – 15.00

Велика Субота – Пасхальна Вігілія – 23.00

Неділя Воскресіння Господнього – 10.00

Великодній Понеділок – 12.00

Неділя Божого Милосердя – 15.00

Єднаймося на спільній Євхаристії і молімося про щвидке припинення пандемії коронавірусу.

Фінансова підтримка

У цей період в інституті не відбуваються жодні заходи, однак ми стоїмо перед викликом, щоб у цей час функціонування будинку продовжувалося. Мова йде про комунальні послуги, їжу священиків та інші необхідні оплати. Інститут існує виключно з пожертв парафій, індивідуальних жертводавців і частково з різних закордонних організацій. Однак останнім часом цих коштів бракує, тому я звертаюся до кожного з Вас, дорогі студенти, про цю підтримку.

Розумію, що кожен тепер перебуває у важкій і незрозумілій ситуації, однак якщо ви особисто або інші особи можуть долучитися і підтримати інститут фінансово, ми будемо дуже вдячні. Інститут можна підтримати так:

1. Перерахувати кошти на банківський рахунок

Отримувач: Інститут Богословських Наук

р/рах. UA333003460000026004017840301

в АТ„АЛЬФА-БАНК”, у м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100

ЄДРПОУ 26216312, МФО 300346

Призначення платежу: добровільне пожертвування

2. Перерахувати на картку Приватбанку

Жарук Олег Юрійович

5168 7573 9557 2110

Призначення платежу: добровільне пожертвування

3. Надіслати поштовим переказом

Інститут Богословських Наук

Непорочної Діви Марії

32000, Хмельницька обл.,

м. Городок

вул. Грушевського 57

Заохочую кожного з Вас до молитви за наш інститут і дуже дякую за Вашу підтримку. Нехай Господь щедро благословить усім Вам, а також нашим добродіям і жертводавцям!

На завершення мого короткого слова, хочу, щоб ми повернулися до періоду у якому перебуваємо. У Вербну Неділю ми розпочали Страсний або Великий Тиждень. Нехай цей час стане для нас часом у якому, ми будемо заглиблюватися у таємницю страждань Христа, Його смерті, але і Його славної перемоги – Воскресіння. Не змарнуймо цього часу благодаті!

Хоча ми усі залишаємося вдома, але можемо усі духовно єднатися у молитві перед нашим Господом!

Ваш ректор, о. Олег Жарук

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *