Студенти та викладачі переглянули разом сімейну драму під назвою «Чудо»

Продовжуємо нашу традицію…

… черговий сесійний вечір закінчився переглядом фільму. Цього разу студенти та викладачі мали нагоду разом переглянути сімейну драму під назвою «Чудо». Під час перегляду важко було стримати щиру  посмішку, сміх і сльози зворушення, адже як дізнаємось від одного із героїв фільму « Велич полягає не в тому, щоб бути сильним, а в правильному застосуванні своєї сили. Він або вона великі, коли їхня сила підносить якомога більше сердець, приваблюючи їх до себе… » 

В кінострічці розповідається про життя хлопчака Оґґі. Здавалося б, що він живе як усі діти його віку: грає зі своїм собакою, має старшу сестру і чудове почуття гумору, фанатіє від «Зоряних воєн», полюбляє комп’ютерні ігри та Дні народження. Проте він особливий, і не лише тому, що має складне генетичне захворювання, через яке перніс 27 операцій, і які спотворили його обличчя…

Оґґі Пулман ніколи не ходив до школи, навчався лише вдома. Але батьки вирішили, що час для змін, тому він вперше йде до школи, де навчатиметься з усіма іншими дітьми. А це означає, що на сім’ю та друзів Оґґі чекають труднощі…

Фільм порушує глибокі теми, а водночас показує взаємини людей, в яких кожен може впізнати себе. Інший – ніколи не стане пеклом, як стверджував відомий філософ Жан-Поль Сартр, якщо уміти відділяти, а не розділяти. Інший може бути прекрасним другом і людиною честі, може стати небом, бо інший – це не гірший! Інший – це просто інший! Саме іншість була темою лекцій зі Східного богослов’я того дня, а фільм дивним чином став візуальним продовженням наших роздумів.

«Будь добрим, адже ми всі ведемо нелегку боротьбу!»

Студенти та викладачі ІБН щиро рекомендують цей зворушливий фільм до перегляду. Чекаємо на новий затишний кіновечір. А який фільм буде наступним?

с. Схоластика Гулівата

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *