Священник родом з Нігерії очолив Святу Месу під час сесії

В Інституті відбулася приміційна Євхаристія, яку очолив отець-паулін Майкл Окіка Уяммаду з Нігерії. Євхаристію він розпочав словами: “Відкрийте двері свого серця для Христа”. Це стало основним його закликом до присутніх.

Також він розповів про себе, про своє покликання: “Зараз мені 59 років і лише пару місяців назад став священником — вік для Бога не має значення. Я вчився у Радянському союзі і після навчання повернувся у свою країну. Тамя став бізнесменом, і майже у 50 років зрозумів своє покликання, почув Ісуса. Далі навчався у семінарії, і ось — 5 місяців як я священник”.

Наприкінці Служби Божої всі отримали від отця Майкла приміційне благословення. З нагоди його висвячення спільнота студентів привітала о. Майкла, побажали довгих років служіння, Божого благословення, здоров’я та подарували квіти.

Аліна Молодецька пізніше поділилася своїми враженнями: “Він є прикладом для наслідування, щоб відповісти Богу “так” незалежно від віку та відкрити своє серце для Ісуса”. А Дарина Гулівата додала: “Мене теж вразила відкритість отця на поклик Бога, на те, що він не побоявся залишити все і подібно як апостоли піти за Ісусом. Те, що він долає різні труднощі для Бога, зокрема — мовні”.

Потравич Людмила

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *