У Городку вчать переживати події сьогодення. Жінок запрошують у групу «Дозволь мені бути поруч»

Реабілітаційні зустрічі

20 лютого у Городку відбулася перша зустріч групи «Дозволь мені бути поруч». Її організатори — фахівці реабілітаційного центру духовно-психологічної підтримки «ADAMANTEI», що у Хмельницькому.

Група «Дозволь мені бути поруч» — це ініціатива військового капелана отця Олександра. Таким чином священник прагне надавати психологічну та духовну підтримку військовим, ветеранам війни, членам їх сімей, рідним загиблих захисників та іншим людям, пораненим війною. 20 лютого у Городку зібрання групи відбулося вперше. І на захід запросили матерів, дружин, сестер і доньок військових.

На зустріч прийшло близько 20 осіб

— Це була вступна зустріч, під час якої ми поділилися на групи. Тепер будемо конфіденційно вчитися повноцінно переживати події сьогодення, дбаючи про своє тіло, психіку і душу, — повідомив у коментарі для Городок.City директор центру «ADAMANTEI» і військовий капелан о. Олександр Халаїм

За його словами, із городоччанками зустрічатимуться один-два рази на місяць у приміщенні Інституту Богословських Наук.

— Адже коли ми переживаємо смуток, горе та втрати разом, то допомагаємо один одному швидше «вийти з цього горя». Якщо хтось відчуває, що потребує психологічної чи духовної підтримки — може до нас доєднатися. Наступна зустріч відбудеться 5 березня, — зазначив психолог о. Анатолій Постолович.

У майбутньому священники планують організувати курс реабілітації й для ветеранів війни з Городоцької громади.

ДЖЕРЕЛО: Городок City

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *