«У пошуках людини»: в інституті відбулася презентація книги о. Миколи Лучка ОР

11 жовтня о. Микола Лучок ОР презентував в інституті власну книгу «У пошуках людини».

Презентацію модерував проректор інституту о. Сергій Хитрий. У події взяли участь викладачі та студенти інституту, отці та семінаристи Вищої духовної семінарії та гості. Автор книги поділився своїми думками: «Якби мені хтось кілька років тому сказав, що я напишу книгу, я б ніколи не повірив, – сказав домініканець. – Я не планував написати книгу, я не хотів стати автором, однак вважаю, що це Божа справа і Боже Провидіння, і хай це буде на Його славу».

Ідея написати книгу виникла спонтанно, адже о. Микола ствердив, що не любить писати, а радше говорити. «Одного разу до мене підійшла журналістка, Ірина Кондратюк, і запропонувала, щоб записати мої конференції, а потім видати їх для широкого кола читачів. Так я почав писати для журналу «Кана», – вів далі отець, – і так постала дана книга».

«У пошуках людини» – це книга, яка допомагає зазирнути всередину себе, знайти та відкрити в собі образ людини, котрий ми отримали від Бога-Творця. Книга написана з досвіду автора. Вона допоможе кожному зрозуміти і пізнати себе з невідомої сторони.

Цікавим є те, що в книзі всі теми не пов‘язані одна з одною.

«Я люблю прямо і чесно говорити, а не хімічити і фантазувати. Тому дуже багато є простоти в цій книжці, хоча в якомусь сенсі вона закручена, – розповідає о. Микола. – Я це пишу тому, що відчуваю». Дана книга вже друга з написаних о. Миколою. Перша під назвою «У пошуках істини» вже багаторазово видавалася двома видавництвами: «Свічадо» і «Кайрос».

Після завершення презентації о. Микола відповів на запитання гостей та підписав книги всім охочим. 

Довідка:

о. Микола Петро Лучок (нар. 26 березня 1974р. в м. Мукачево на Закарпатті) – домініканець, проповідник, душпастир молоді та дорослих. Священичі свячення отримав 2003 року. З 2010 року служить в Україні. Є реколекціоністом, консультантом за напрямком «Позитивна психотерапія». Зараз здобуває освіту психотерапевта.

Іванна Пелещак, студентка І курсу

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *