В Інституті богословських наук завершилась спеціалістична сесія: підсумки

12-16 листопада 2018 року відбулася перша в навчальному році спеціалістична сесія.

Студенти мали лекції та практичні заняття залежно від факультету:

  • Суспільні комунікації
  • Катехетично-педагогічний
  • Подружньо-сімейний

12 листопада для об’єднання та зміцнення дружніх стосунків між студентами ми переглянули фільм “Обдарована”. Тепер перегляд фільмів буде однією з традицій інституту.

13 листопада, крім звичних лекцій та практичних завдань, о 20:00 відбулось засідання студентської ради, яку обрали минулого сесійного з’їзду. Учасники визначили відповідальних залежно від питань інституту, що потребують вирішення. 

14 листопада о 20:00 відбулася презентація часопису “Credo” з головним редактором о. Миколою Мишовським, заступником редактора Юлією Завадською та професійним фотографом Віктором Залевським. На презентацію запросили ректора Вищої духовної семінарії Святого Духа о. д-ра Віктора Білоуса.

15 листопада для студентів і викладачів Інституту богословських наук відбулася презентація студенської ради, де її учасники представили свої проекти та реалізації планів розвитку інституту.

16 листопада, у день завершення сесії, о. віце-ректор Сергій Хитрий подякував викладачам, працівникам, та студентам:

“Хочу висловити велику подяку викладачам, які залишають свої справи і з радістю приймають пропозицію приїхати і поділитися своїми знаннями зі студентами. Подякувати о. Андрію Безкоровайному, який приїхав до нас зі Львова, подякувати о. Миколі Мишовському, який є великою людиною, п. Юлії Завадській, п. Віктору Залевскому, який вперше має лекції у нашому інституті, п. Терезі Андрущишиній, яка мала лекції на двох спеціальностях, о. Віктору Білоусу, який викладає із задоволенням у нашому інституті. Також дякую за плідну працю, якої ми не помічаємо – це нашим працівникам інституту. Дякую студентам, що знайшли час і приїхали на навчання. Ця сесія була тяжкою, але досить плідною”.

Більше фото – на нашій сторінці Facebook >>>

Елена Чусова

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *