15-а річниця смерті о. Андрія Мацьонга [АНОНС]

У середу, 16 лютого 2022 року, буде відправлена Служба Божа за о. Андрія Мацьонга, співзасновника і першого ректора Інституту Богословських Наук. Окрім Літургії, запланований вечір пам’яті.

«Окрім Літургії, яка буде звершена за померлого о. Андрія Мацьонга, ми плануємо також Вечір пам’яті, – говорить ректор Інституту о. Олег Жарук. – Протягом останніх трьох років ми реалізовували Проект #ОТЕЦЬМАЦЬОНГ: ректор, священик,педагог, батько і велика людина. Це була нагода, щоб зібрати спогади людей, які знали о. Андрія. Плодом цієї праці стане фільм, який ми плануємо презентувати саме 16 лютого, тому запрошуємо взяти участь у цій події». Окрім фільму, ректорат разом із студентами та випускниками готує Вечір пам’яті, де своїми спогадами поділяться випускники, викладачі і найближча родина.

Програма події:

15.00 – Літургія (каплиця)

16.30-17.00 – перерва

17.00 – вечір пам’яті: презентація фільму і свідчення

19.00 – вечеря

Запрошуємо усіх студентів, випусників, викладачів, а також усіх бажаючих долучитися до спільної молитви.

Для тих, хто планує приїхати напередодні тобто 15 лютого, просимо повідомити у секретаріат Інституту:

Телефон для довідок: +38 097 194 25 25

е-mail: irn_gorodok@ukr.net

Нагадаємо, що о. Андрій Мацьонг загинув 16 лютого 2007 року під м. Ярославом (Польща), повертаючись в Україну. У 1993 році він приїхав в Україну для душпастирської праці. Спочатку працював у Летичеві, а потім був викладачем і вихователем у Вищій Духовній Семінарії в Городку. Разом з о. єпископом Яном Ольшанським заснували катехетичні курси, які від 1997 року стали Інститутом Богословських Наук. О. Андрій став першим ректором вищезгаданого Інституту.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *