Факультет сакральної музики: вступ і навчання

Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії у м. Городку запрошує на навчання на факультет сакральної музики (далі СМ).

Які існують форми навчання?

Існує дві форми навчання на факультеті СМ. Перша з них, яка є основною, передбачає навчання протягом п’яти років, у формі так званих сесійних з’їздів, які тривають один, іноді два тижні на місяць. У 2020/2021 академічному році таких з’їздів заплановано дванадцять. Сім сесій будуть присвячені вивченню дисциплін богослов’я та філософії. Натомість п’ять сесій присвячені виключно дисциплінам СМ. Інститут співпрацює з Люблінським Католицьким Університетом св. Йоана Павла ІІ (Польща). Навчання закінчується написанням і захистом дипломної праці з богослов’я та випускним іспитом. Випускник отримує науковий ступінь магістра богослов’я та диплом Люблінського Католицького Університету (KUL) та свідоцтво Інституту Богословських Наук про закінчення курсу лекцій на факультеті СМ.

Другою, додатковою формою навчання на факультеті СМ, є відвідування студентом лише п’ятьох музичних сесій на рік, згаданих вище. У цьому випадку студент після успішно зданого випускного іспиту отримує тільки свідоцтво Інституту про закінчення курсу лекцій на факультеті СМ.

Як вступити?

Щоб вступити до інституту, студенту необхідно скласти вступні іспити та подати документи, передбачені вступною кампанією Інституту Богословських Наук. Крім основних іспитів передбачених вступною кампанією, кандидати на факультет СМ мають скласти додатковий вступний іспит для виявлення відповідних музичних здібностей. Кандидат обов’язково повинен виконати два твори на фортепіано із «Нотного зошиту Анни Магдалени Бах» та пройти прослуховування та співбесіду на тему елементарних знань із теорії музики.

Коли відбудеться вступний іспит?

Вступні іспити на факультет СМ цього року відбудуться 7 вересня 2021 р. у приміщенні Інституту Богословських Наук. Початок о 10:00.

Ті, хто обирає основну форму навчання та здасть іспити, відразу залишається на перший загальний (тобто присвячений богослов’ю та філософії) сесійний з’їзд, який розпочнеться 7 вересня і триватиме до 11 вересня.

«Нотний зошит Анни Магдалени Бах» можна переглянути та завантажити за посиланням.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *