Початок занять для студентів у 2020/2021 академічному році

Перший сесійний з’їзд для студентів у новому 2020/2021 навчальному році розпочнеться 7 вересня (понеділок) і завершиться 11 вересня (пятниця).

Пандемія коронавірусу внесла великі зміни у попередньому навчальному році, однак Інститут Богословських Наук, достосовуючись до відповідних карантинних норм, розпочинає свою діяльність у звичайному режимі. У випадку різкої зміни ситуації, початок навчання і відповідно навчальний процес буде достосований до цієї зміни, тобто студенти навчатимуться дистанційно у режимі онлайн. Тому заохочуємо Вас слідкувати за оновленнями на нашій сторінці і у Ваших e-mail.

Вступний іспит для абітурієнтів

Триває вступна кампанія для абітурієнтів, яка завершиться 4 вересня 2020 року. Для вступників передбачено попереднє подання документів в електронній формі. 

Більше інформації: УМОВИ ВСТУПУ

Вступний іспит для майбутніх студентів запланований на 7 вересня о 10.00 в приміщенні Інституту. Абітурієнти можуть приїхати вже у неділю ввечері, але мають повідомити про свій приїзд секретаріат Інституту. Після успішного складення вступного іспиту абітурієнт залишається на першу навчальну сесію, яка триватиме з 7 по 11 вересня 2020 року.

Навчальна сесія і події

Навчальна сесія розпочнеться у понеділок 7 вересня 2020 року. Цього дня усі студенти матимуть вже першу пару занять, тому потрібно приїхати до 16.00. Навчальна сесія завершиться у пятницю 11 вересня 2020 року.

Окрім того, Голова Студентської Ради, Вероніка Чорноус, разом із членами прозвітують про діяльність Ради у попередньому 2019/2020 академічному році. На 10 вересня заплановано вибори нових членів Студентської Ради, адже повноваження теперішніх членів завершуються. Виборча агітація і представлення кандитатів триватиме від 7 по 10 вересня.

На початку нового року, 8 вересня, студенти зустрінуться з ректором, який представить плани на найближчий 2020/2021 академічний рік.

Більше інформації: ПЛАН РОКУ

У новому академічному 2020/2021 році заплановано 9 навчальних сесій: 7 загальних і 2 спеціалістичні для 3 спеціалізацій: педагогічно-катехитичної, подружньо-сімейної і суспільних комунікацій. Натомість на факультеті сакральної музики відбудеться 5 спеціалістичних сесій. 

Незабаром з’явиться Слово ректора на початок нового академічного 2020/2021 року, а також розклад занять і перелік іспитів.

До зустрічі!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *