ІБН: початок навчання в ІІ семестрі 2020/21 академічного року

Слава Ісусу Христу!

Дорога спільното Інституту Богословських Наук!

Вже у січні ми завершили перший семестр у 2020/2021 академічному році. Від жовтня лекції відбувалися дистанційно. Однак вже у лютому ми відновлюємо навчання у приміщенні нашого Інституту. Тому на початку нового семестру, хочу повідомити про деякі зміни, які пов’язанні із освітнім процесом в нашому Інституті і оголосити плани на найближчий час:

Навчання у лютому. Навчальна сесія, яка запланована на 22-26 лютого 2021 року відбудеться у звичайному режимі. Розклад предметів, які будуть під час навчального з’їзду будуть розміщенні на сайті. Окрім того, буде оголошення про перелік екзаменів, які потрібно зарахувати у лютому. 

Навчання у ІІ семестрі. Навчальні сесії, які заплановані на ІІ семестр цього академічного року відбудуться згідно розкладу, а отже: 

22-26 березня – VІІ загальна сесія

26-30 квітня -VІІІ сесія – спеціалістична

17-21 травня – IX загальна сесія

Додаткова спеціалістична навчальна сесія. У зв’язку з тим, що у листопаді 2020 року нам не вдалося організувати спеціалістичну сесію, тому вона планується у період – 14-18 червня 2021 року.

Навчальна сесія спеціалізація Сакральна музика. Навчання на цій спеціалізації відновлюється згідно запланованого розкладу на ІІ семестр 2020/21 академічного року, а отже:

1-5 березня ІV спеціалістична сесія – Сакральна музика

19-23 квітня V спеціалістична сесія – Сакральна музика

Про усі інші плани та зміни, студенти цієї спеціалізації будуть повідомленні керівником спеціалізації о. Ярославом Росочинським.

Іспити. Студенти зобов’язані зараховувати іспити у визначенні дні під час навчальної сесії. Усі незараховані екзамени студенти мають здати в індивідуальному порядку, попередньо домовившись із викладачем. Усі питання пов’язанні із іспитами прошу консультувати із секретаріатом. Нагадую, що студент має своєчасно зараховувати іспити. Несвоєчасно зданий іспит підтверджує, що студент ставиться безвідповідально до власної богословської освіти, не шанує викладачів і не розуміє, чому він навчається саме в цьому навчальному закладі.

Інші важливі події. У ІІ семестрі відбудуться важливі події для нашого закладу:

16 лютого – 14-річниця смерті о. Андрія Мацьонга, ректора ІБН у 1997-2007 роках. Цього дня у каплиці Інституту буде відправлена Служба Божа, яку очолить о. Павло Шендера, духовний отець Вищої Духовної Семінарії в Городку. Запрошую до спільної молитви.

23 лютого – 18-річниця смерті єпископа Яна Ольшанського, засновника ІБН. Цього дня у каплиці Інституту буде відправлена Служба Божа.

19 червня – зустріч випускників ІБН

До зустрічі у стінах нашого Інституту!

Ваш ректор, о. Олег Жарук

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *