Інститут Богословських Наук запрошує на семінар «У злагоді з природою»

В Інституті Богословських Наук, що у м. Городок на Хмельниччині, 21-25 січня відбудеться курс лекцій «Природні методи розпізнавання плідності» який проведуть представники Всеукраїнського благодійного фонду «За гідність людини» на чолі з головою фонду п. Г. Самборською.

Окрім студентів подружньо-родинної спеціальності, на семінар запрошуються всі охочі (подружні пари, хлопці, дівчата, жінки, чоловіки).  Під час семінару можна буде придбати комплект навчальних матеріалів, необхідних на лекціях (підручники, карти самоспостереження), який  коштуватиме 80 грн.

Природні методи розпізнавання плідності допоможуть подружній парі отримати довгоочікуване потомство, або жити повноцінним подружнім життям і планувати кількість дітей у своїй сім’ї не вдаючись до контрацепції та аборту.

Природні методи науково підтверджені, не шкодять здоров’ю та не суперечать Божим заповідям і людській гідності.

Благодійний фонд «За гідність людини» розпочав свою діяльність в 1993 р., як недержавна місцева благодійна організація, яка діє на основі Конституції України. В 2000 р., в зв’язку з розширенням діяльності, фонд був реорганізований у Всеукраїнський благодійний фонд «За гідність людини». В 2001 р. фонд став членом Європейського Інституту Сімейної Освіти.

Адреса інституту: вул. Грушевського 57, м. Городок, Хмельницька обл.

За детальною інформацією звертатися за тел.: +380673909537; 0(3851) 3-27-10.

Джерело: CREDO

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *