НАВЧАННЯ В ІБН: як навчатимуться студенти у найближчий час?

Слава Ісусу Христу!

Дорога спільното Інституту Богословських Наук!

Вже у січні ми завершимо перший семестр у 2020/2021 академічному році. Перший семестр став для викладачів і студентів великим викликом. У вересні нам вдалося зустрітися і розпочати навчання у стінах нашого Інституту, однак вже у жовтні ми були змушені навчатися дистанційно. Думаю, що кожен з нас потребує живої зустрічі, яку ніщо не може замінити. Ситуація в якій ми знаходимося є дійсно складною і невизначеною. Однак віримо, що незабаром, ми знову зможемо розпочати навчання в приміщенні Інституту.

Перед завершенням семестру, хочу повідомити про деякі зміни, які пов’язанні із освітнім процесом в нашому Інституті і оголосити плани на найближчий час:

Лекції у січні. У зв’язку з тим, що на території України запроваджується локдаун у період з 00:00 8 січня 2021 р. по 00:00 25 січня 2021, лекції відбуватимуться надалі у дистанційному режимі. Навчання відбуватиметься згідно визначеного розкладу і у визначені дні. Розклад буде надіслано кожному студенту на поштову скриньку. Тому терпеливо чекайте і перевіряйте свої поштові скриньки своєчасно.

Різдвяна зустріч у січні. 28 січня у нас запланована РІЗДВЯНА ЗУСТРІЧ. У зв’язку з тим, що студенти не приїдуть до Інституту з огляду на карантин, пропоную провести Різдвяну зустріч у режимі ONLINE 27 січня (середа) о 20.00. Посилання і більш детальний план зустрічі буде надіслано згодом.

Навчання у лютому. У зв’язку з тим, що на даний момент карантин продовжено аж до 28 лютого, лекції будуть відбуватися у наступному порядку:

СЦЕНАРІЙ І: якщо ситуація із захворюваністю і пом’якшенням умов карантину не зміниться, ми будемо змушенні навчатися надалі дистанційно, подібно як у січні.

СЦЕНАРІЙ ІІ: якщо ситуація із захворюваністю і пом’якшенням умов карантину буде змінюватися на краще, організуємо лекції у наступному порядку і згідно адаптивного розкладу:

І-ІІ курс – 15-19 лютого – загальна навчальна сесія

ІІІ-V курс -22-26 лютого – загальна навчальна сесія

СЦЕНАРІЙ ІІІ: якщо ситуація із захворюваністю і пом’якшенням умов карантину зміниться на краще і умови будуть зміненні, навчальна сесія для всіх курсів відбудеться згідно запланованого розкладу тобто у період від 22 по 26 лютого.

Навчання у березні-травні. Навчання у цьому періоді буде відбуватися в залежності від умов карантину і ситуації із захворюваністю. Якщо все буде гаразд, тоді Інститут відновить свою роботу у звичайному режимі і згідно розкладу на ІІ семестр (див. закладку на сайті: план року)

Іспити. Студенти в індивідуальному порядку зараховують іспити, попередньо домовившись із викладачем. Усі питання пов’язанні із іспитами прошу консультувати із секретаріатом. Нагадую, що студент має своєчасно зараховувати іспити. Несвоєчасно зданий іспит підтверджує, що студент ставиться безвідповідально до власної богословської освіти, не шанує викладачів і не розуміє, чому він навчається саме в цьому навчальному закладі.

Перерва у роботі секретаріату. У період від 23 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року секретаріат і ректорат Інституту не працюватиме у зв’язку із різдвяно-новорічною перервою. Усі справи прошу вирішувати до вказаної дати або аж від 11 січня 2021 року, коли секретаріат і ректорат відновить свою роботу.

Щиро дякую і бажаю радісного і благословенного святкування Різдва нашого Господа Ісуса Христа.

І нехай рік, у який ми незабаром вступимо, принесе багато приємних моментів.

До зустрічі у стінах нашого Інституту!

Ваш ректор, о. Олег Жарук

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *