Початок занять для студентів у 2019/2020 академічному році

Перший сесійний з’їзд для студентів у новому 2019/2020 навчальному році розпочнеться 10 вересня (вівторок) і завершиться 14 вересня (субота).

Напередодні приїзду студентів II-V курсів, тобто 9 вересня (понеділок) запланований вступний екзамен для майбутніх студентів І курсу. Абітурієнти можуть приїхати вже у неділю ввечері, але мають повідомити про свій приїзд у секретаріаті.

Під час навчальної сесії відбудуться лекції з літургіки, вступу до Катехизму Католицької Церкви, української мови, а також ІІ модуль Міжнародної програми розвитку дитини (International child development programme – ICDP), тому навчальна сесія продовжиться і завершиться аж у суботу 14 вересня.

Окрім того, заплановано завершення турніру з настільного тенісу, шахів та шашок. Голова Студентської Ради, Вероніка Чорноус, разом із членами, прозвітують про діяльність Ради у попередньому 2018/2019 академічному році. На 9 жовтня заплановано вибори нових членів Студентської Ради, адже повноваження теперішніх членів завершуються. Виборча агітація і представлення кандитатів триватиме від 12 вересня до 9 жовтня.

На початку нового року, 12 вересня, студенти зустрінуться з ректором, який представить плани на найближчий 2019/2020 академічний рік.

Детальний план 2019/2020 академічного року читайте тут.

У новому академічному 2019/2020 році заплановано 9 навчальних сесій: 7 загальних і 2 спеціалістичні для 3 факультетів: педагогічно-катехитичного, подружньо-родинного і суспільних комунікацій (християнська журналістика). На факультеті Сакральної музики відбудуться 4 спеціалістичні сесії.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *