Різдвяна зустріч з єпископами Леоном Дубравським і Яном Нємцом

Новий календарний рік 2020 розпочався з загальної навчальної сесії (13-17 січня), яка для студентів стала насиченою не тільки з огляду на кількість запланованих екзаменів і цікавих лекцій, але і у підготовці до Різдвяної зустрічі.

15 січня до інституту завітали одразу двоє єпископів: Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії і його помічник Ян Нємєц. Окрім того будинок інституту наповнився випускниками, викладачами і гостями, які разом зібралися, щоб у колі родини інституту прославити Новонародженого Спасителя.

Програма різдвяного вечора була насичена: святкова Євхаристія, різдвяна сценка у виконанні студентів інституту, і також ділення облаткою і святкова вечеря. Урочисту Літургію очолив єпископ Леон Дубравський у співслужінні єпископа Яна, о. ректора Олега Жарука, о. проректора Сергія Хитрого, о. декана відділу Сакральної музики Ярослава Росочинського, о. Павла Басистого, канцлера дієцезіальної курії та о. Віктора Білоуса, ректора Вищої духовної семінарії в Городку.

Під час проповіді єпископ Ян Нємєц закликав усіх присутніх бути чесною людиною і учнем Ісуса: «Зараз є цінним даром світські особи, котрі через свою плідну та чесну працю свідчать про Христа своїм буденним життям, своєю усмішкою, яка посилає мир в серця».

Після Служби Божої студенти представили різдвяну сценку, до якої ретельно готувались протягом місяця. Перед вечерею відбулося читання фрагменту Євангелія про народження Христа. Ректор, о. Олег Жарук, а також Вероніка Чорноус, голова студентської ради склали побажання для усіх присутніх, а опісля кожен міг поділитися облаткою. Усі присутні складали побажання один одному на новий Господній рік. Закінчення вечора не обійшлось без колядування з єпископом Леоном, який заохотив до колядування кожного дня на Славу Господню! Колядки у стінах інституту лунали до пізньої ночі, хоча єпископ поїхав, однак студенти далі прославляли Новонародженого Спасителя свої співом.

Сюжет про Різдвяну зустріч від Городоцького ТБ

Фотозвіт

Анастасія Здибель, І курс

 

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *