“Стосунки та духовність”: в Інституті відбувся психологічно пасторальний тренінг для монахинь

Завершився психологічно-пасторальний тренінг для монахинь на тему “Стосунки та духовність”. Тренінг був організований спільно Інститутом богословських наук і Конференцією Вищих настоятельок жіночих чернечих інститутів і Товариств апостольського життя Римсько-Католицької Церкви в Україні.

«Це вже шостий тренінг організований нашим Інститутом для сестер монахинь. Ми намагаємося поєднувати як катехитику – головну дисципліну у служінні сестер, а також пасторальні аспекти, зокрема духовність, психологію та педагогіку. Такий міждисциплінарний погляд на тему допомагає поглянути і пропрацювати тему різнобічно. Зі свого боку дякую за довіру до нашого Інституту і бажання сестер підвищувати свої катехитичні кваліфікації., – говорить ректор Інституту, о. Олег Жарук.

Тренінг тривав від 19 по 23 лютого 2024 року, а участь у ньому взяли 15 сестер-монахинь.

Тренінг провели 3 тренерів:

Вікторія Зігерт – сімейний консультант, секретар Комісії у справах душпастирсва родин РКЦ в Україні, разом з чоловіком відповідальна пара за Рух “Домашня Церква” в Україні; засновник Громадської Організації «Крила для Родини»; тренер міжнародної програми «Школа для Батьків і Вихователів».

Ірина Сашко – доктор богослов’я, проректор і викладач Інституту богословських наук Непорочної Діви Марії (м. Городок), авторка, лекторка та ведуча духовних вправ, реколекцій, днів зосередження, тренінгів та конференцій.

о. Сергій Хитрий – викладач, проректор і керівник педагогічно-катехитичної спеціалізації Інституту богословських Наук Непорочної Діви Марії (м. Городок), реколекціоніст, духовний наставник та катехит.

Окрім того, сестри мали нагоду спільно молитися Утреню, медитувати Боже Слово, брати участь у Літургії, молитися в тиші перед Пресвятими Дарами, а також спілкуватися за чашкою кави чи чаю, переглянути фільм «Джонні» та мультфільм «Переліт».

На завершення учасниці отримали сертифікати участі.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *