Студенти переглянули фільм «Невидима сторона»

За гарною традицією, що склалась в інституті, у вівторок студенти переглянули фільм «Невидима сторона». Добрий, світлий фільм. Сюжет заснований на реальних подіях. Це фільм про доброго афроамериканського хлопця, який виявився в потрібний час і в потрібному місці.

Ця прекрасна постановка розповіла про надзвичайне життя Майкла Оера, який хоч і не вирізняся гострим розумом, але це компенсується добротою і чесністю. Людина з добрим серцем, Великий Майк (так його називали на початку) знайшов двері у щасливе родинне життя і спорт.

Студенти поділилися враженнями від перегляду фільму:

– добрий, дуже добрий фільм про добрих людей!

– вразило те, що багатії мали своїх двоє дітей, мали можливості їх розбалувати, але діти дуже виховані, добрі, не зіпсовані розкішшю, в якій жили. Вони з розумінням поставились до бажання батьків допомогти дивакуватому, бездомному, афроамериканському підлітку. Згодом полюбили його. Дуже гарно показані стосунки у цій християнській родині.

— фільм добрий, але одночасно сумно, бо в житті набагато важче досягнути таких результатів розуміння в сім’ї, ще важче знайти таких уважних та людяних вчителів…

— Великий Майк у підсвідомості шукав вихід з життя, в якому виховувався і Господь дав йому таку чудову родину, яка прийняла його таким, яким він є, без критики, без образ. Вони прийняли Майка з любов’ю.

Хочеться, щоб у світі було як найбільше таких щирих та добрих людей.

Марина Слободян

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *