Уперше в інституті провели Ігри богословів!

Часто кажуть, що богослов — той, хто молиться. Але не кожну людину, яка молиться, можна назвати богословом. Як каже віце-ректор інституту о. Сергій Хитрий: “Богослови – це католицька інтелігенція”. Богослов – це мозок Церкви, її інтелектуальне життя!

Щоб перевірити, наскільки вправно працює мозок нашої Церкви, студентська рада інституту вирішила влаштувати “Ігри богословів”. Це був брейн-ринг для чотирьох команд найрозумніших студентів інституту з питань у категоріях: літургіка; екуменізм; філософія; історія Церкви; життя святих; біблістика.

Брали участь команди:

1. Інквізитори компані (Мізерна Валерія, Ляшенко Олена, Шеремет Іванна, Шептицька Катерина та Лукашенко Катерина – капітан команди).

2. Божі діти (Тудор Ротар, Слободянюк Олександр, Карнафель Богдан, Сеньків Володимир, Меньок Леся – капітан команди).

3. Квіти святого Бенедикта (Марчук Катерина, с. Яна OSB, с. Клара OSB, с. Розалія OSB, с. Крістіна OSB – капітан команди).

4. Хто, як не ми (Слободян Марина, Вінярська Світлана, Кінчик Володимир, Чорноус Вероніка, Ревчук Олена – капітан команди).

Відповідаючи на питання з різних категорій, команди мали можливість скористатися одноразовими підказками: допомога залу, дзвінок до настоятеля та допомога експертів. Експертами були запрошені: ректор інституту о. Олег Жарук, віце-ректор о. Сергій Хитрий та доктор екуменічних наук п. Ірина Сашко.

Проводили Ігри богословів студентки с. Схоластика OSB та Катерина Лучко.

“Під час брейн-рингу було важко відслідкувати лідера гри, бо кожна команда доводила, що гідна перемоги,”- поділилася ведуча заходу с. Схоластика.

Як прокоментувала Ігри богословів глядачка – студенткаЛюдмила Потравич: “Дуже вражена високим рівнем знань наших студентів”.

Після підрахунку отриманих балів перемогу здобула команда “Хто як не ми”. Хоча цінні призи отримав кожен учасник гри!

Поділилася враженнями після гри с. Яна OSB: “Це було перший раз в історії інституту, проте брейн-ринг вийшов чудовий! Потрібно зробити це традицією і виходити на більш професійний рівень!”

Катерина Лучко

Більше фотографій – на нашій сторінці в Facebook >>>

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *