В інституті відбулася презентація альбому о. Ярослава Росочинського “Domrémy”

Остання сесія в інституті виявилася напрочуд насиченою яскравими подіями, одна з яких — презентація альбому отця Ярослава Росочинського “Домремі” у рамках проекту “Квітка Орлеана”.

23 травня Городок почув 8 прекрасних композицій присвячених Жанні д’Арк. Як пояснив сам автор альбому під час презентації: “Це свята, з якою ми «дружимо» вже кілька років і яка стала для мене прикладом того, що проста дівчина із села, яка не вміла писати і читати, яка була ніким, але спинила Столітню війну, об’єднала Францію, поєднала французів із бургундцями, звільнила Орлеан, вела армію у бій, змусила короля прийняти на себе відповідальність за свою країну, і при цьому всьому залишилася вірною донькою Господа. І саме ця постать надихнула мене на створення проекту “Квітка Орлеана”, до якого ввійшов альбом під назвою “Домремі”. “Домремі” — містечко, у якому народилася св. Жанна. До цього альбому увійшли християнські пісні раннього періоду моєї творчості.”

На славу Божу лунали твори отця Ярослава, які закликали замислитися: “Я ще сплю чи я вже воюю?”. Адже як і наша країна переживає нелегкий період своєї історії, так і кожна людина має свою власну війну чи у духовному житті, чи у матеріальному.

Презентація альбому пройшла в родинному колі,  були присутні брат отця Ярослава з його дружиною та дітьми, батько. Також на презентацію прийшли його дві “духовні сім’ї” – друзі та колеги з Вищої духовної семінарії та Інституту богословських наук.

З різних куточків країни, а також з Польщі на презентацію приїхали талановиті музиканти:

Перкусія — Віктор Лісніківський

Гітара — Олег Андрієвський

Бас-гітара – Микола Наюк

Клавіші — Бартоломей Калінка

Струнні — Жанна Куртик, Альбіна Пасічник, Дарія Мальована.

  До альбому увійшло 8 композицій, які навіть за своєю назвою — багатослівні:

  1. Людино, нарешті прокинься
  2. Спаси мене, моя Любове
  3. Христос — Дорога Правда і Життя
  4. Різдвяний вечір
  5. Gloria
  6. Для людини це все  
  7. Domine, adauge nobis fidem
  8. Повір у Мою любов

  Закінчився вечір піснею “на біс” та  вітанням, подякою отцю Ярославу Росочинському, а також усім, хто долучився до цієї великої події.

 Коли вщухли оплески, усі охочі могли придбати диск з автографом від автора.

Звісно, що захоплені домашньою атмосферою та музикою, запрошені ще довго обговорювали вечір та ділилися враженнями.

“Ця музична сенсація приємно вразила, напевно, кожне слухацьке вухо, зокрема і моє. Мені хотілося слухати з закритими очима аби вповні відчути те, що саме хотів через спів і акорди передати вокаліст та автор пісень — отець Ярослав. – Окремим моментом, який пришвидшив вибух емоцій було те, що виконання було живим і без “мінусовки”, що посприяло дуже теплій, душевній атмосфері. Погодьтеся, що можливість чути  живе виконання партії соло на гітарі, скрипці, клавішах чи барабанах – не залишає буйдужим нікого, а особливим чином, коли текст наповнений глибоким сенсом і в сукупності все гармонійно поєднано. Після такого хочеться і самій навчитися щось схоже творити,” – поділилася враженнями студентка ІБН Леся Меньок.

Отець-ректор Інституту Олег Жарук так прокоментував цю подію: “Коли о. Ярослав прийшов до мене із питанням про те, щоб презентувати диск, я дуже зрадів. Я знав скільки праці було вкладено у написанні пісень і виданні самого диску. Зрештою презентація було необхідна, щоб підкреслити плід праці самого автора. Концерт я пережив досить глибоко. Самі слова і виконання спонукали до роздумів про величне і духовне. У цьому відкрилася уся таємниця о. Ярослава, людини творчої і водночас досить духовної. Дякую Богу, що маю нагоду співпрацювати з цим чудовим священиком. Думаю, що ми ще почуємо від нього багато нових композицій! Запрошую також до того, щоб підтримати виконавця, купуючи диск, який може стати гарним подарунком для інших”.

Запис події ви можете подивитися за посиланням: https://credo.pro/2019/05/237072

Диск о. Ярослава можна придбати у книжковому магазині інституту або замовити поштою.
Замовлення за телефоном: +380968922769 (Аліна Рибакова)
 
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *