Зустріч з ректором: новий гімн інституту та студентської ради, а також вивчення іноземних мов та нові можливості

Протягом навчальної сесії та поза нею студенти інституту є активною спільнотою, що розвивається. Цього тижня відбулося чимало цікавих подій. Підводячи попередні підсумки навчального року 2018/2019, о. ректор Олег Жарук подякував всім студентам за ініціативність та жертовність у справі навчання.

Як відомо, отець приступив до виконання обов’язків ректора лише у вересні минулого року, проте бачимо багато нововведень, а кількість студентів зростає.

Під час чергової зустрічі студентів з ректором відбулося кілька важливих обговорень. Найперше, інститут та студентська рада отримали гімн. Студенти Тудор Ротару та Тетяна Панакова разом з о. Ярославом Росочинським презентували свої пропозиції інститутського гімну.

 

Згідно з голосуванням серед студентів, перемогла композиція о. Ярослава “Magnificat”. Пісню п. Тудора та Тетяни обрали як гімн студентської ради.

Також під час зустрічі з ректором студентки Вероніка Чорноус та Катерина Шептицька презентували свою наукову подорож до Відня. Разом з о. Олегом Жаруком студенти взяли участь у ІІ Міжнародному тижні Ратцінгера. 

Отець Олег висловив сподівання про те, що подібні поїздки відбуватимуться регулярно. Важливо обмінюватися досвідом та здобувати нові знання і друзів, розширюючи горизонти мислення у сфері теології. 

“Задля цього, – зазначив о. Олег, – дуже важливо вивчати мови. Сподіваємося з наступного року запровадити викладання англійської та польської мов”.

Звіт за навчальний рік отець-ректор пообіцяв представити уже у вересні після захисту магістерських робіт студентів у Любліні, що відбудуться в червні цього року.

ibn-gorodok.org.ua

 

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *