В Інституті Богословських Наук розпочався 2020/21 академічний рік

Після піврічної перерви, яка була спричинена карантином, студенти повернулися до Інституту Богословських Наук. 7 вересня розпочалася перша навчальна сесія, що тривала до 11 вересня 2020 року. Перший навчальний тиждень був багатий на різні організаційні зустрічі та події.

Вступний іспит

7 вересня 2020 року в Інституті відбувся вступний іспит для абітурієнтів. Цього року вступило 15 нових студентів і 3 вільних слухачів. Вступники обрали свої спеціалізації, серед яких найбільш популярними стали дві спеціалізації: подружньо-сімейна і суспільні комунікації. Не бракувало абітурієнтів і на дві інші спеціалізації: педагогічно-катехитична і сакральна музика. Окрім конференції ректора і оголошення результатів вступу, вступники прослухали лекцію про історію навчального закладу і відвідали усі локації навчального закладу: каплицю, аудиторії, музей, бібліотеку. Першого дня відбулися лекції із Метафізики.

Викладачі і предмети

Під час навчальної сесії студенти мали можливість вивчати цікаві предмети. І та ІІ курси пізнавали філософські предмети: Метафізику із о. Вадимом Паркіном і Етику із о. Петром Малим, а також Історію спасіння із о. Василем Косіком. Третій курс розпочав вивчати Моральне фундаментальне богослов’я із о. Віктором Білоусом. Спільний курс Історія, богослов’я та духовність ікони із о. Павлом Кречуном отримали студенти від третього аж до п’ятого курсу. Окрім того, п’ятикурсникам о. Олег Жарук провів лекції із Методології написання магістерської роботи.

Конференція ректора

На початок нового академічного року, 10 вересня, о. ректор Олег Жарук провів вступну конференцію для усіх студентів. Окрім поточних справ, ректор повідомив про навчання на спеціалізаціях, нову програму навчання для І-ІІ курсів, а також про практики, які стають обов’язковими як частина навчальної програми. Важливим моментом також був акцент на участь у наукових семінарах і відвідування бібліотеки. Окрім того, ректор анонсував про стратегію розвитку ІБН-2025, яка перебуває на етапі розроблення і незабаром буде представлена для цілої спільноти.

Виборча кампанія і вибори

8 вересня в Інституті стартувала виборча кампанія до Студентської Ради, а вже 10 вересня відбулися вибори Голови Студентської Ради і членів. На посаду Голови стартували дві кандидатки: Вероніка Чорноус, студентка IV курсу, яка протягом двох останніх років виконувала служіння Голови, а також Ірина Артковська, студентка IV курсу, яка належала до членів Ради.

Новою Головою Студентської Ради була обрана Ірина Артковська, а до членів Студентської Ради були обрані наступні студенти: Анастасія Житник (ІІ курс), Анастасія Здибель (ІІ курс), Павло Доронін (ІІ курс), Наталія Кісілюк (ІІІ курс), с. Олена Ревчук (IV курс) і Володимир Сеньків (IV курс). Вже відбулася перша робоча зустріч Ради, а незабаром читайте плани на найближчий рік.

Студенти-волонтери

На завершення навчальної сесії, у суботу 12 вересня, студенти стали волонтерами і попрацювали на користь Інституту. Студенти долучилися до очистки паркану із сітки, тим самим готуючи паркан до фарбування. Велика подяка для Дороніна Павла, Здибель Анастасії, Тудор Ротару, Дарині Гуліватій, Лесі Меньок, Каті Лучко і Володі Кінчик. 

Збір коштів для розвитку і функціонування ІБН

У неділю, 13 вересня 2020 року, у всіх парафіях Кам’янець-Подільської дієцезії відбувся збір пожертвувань на розвиток і функціонування Інституту. Пожертвування збираються щороку в другу неділю вересня. Цього дня усі вірні почули слово ректора про історію і діяльність Інституту, написане саме на цей день. Ми вдячні кожній парафії за підтримку! Нехай Господь щедро кожного обдарує необхідними благодатями на щодень! Ви також можете підтримувати нас індивідуально щомісячними пожертвами:

Дякуємо усім Вам!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *