Вероніка Чорноус знову обрана Головою Студентської Ради

10 жовтня 2019 року в Інституті Богословських Наук вже вдруге відбулися вибори кандидатів до Студентської Ради Інституту. Студентська рада інституту досить молода організація, тому що почала існувати лише рік тому, але її діяльність активізувала внутрішнє життя нашого навчального закладу.

Перед початком виборів до студентів звернувся ректор інституту о. Олег Жарук. Він подякував членам Студентської ради у 2018/2019 навчальному році, а також вручив подарунки. Опісля звіт із діяльності минулорічної каденції Студентської ради представила її голова Вероніка Чорноус.

Вибори розпочалися з голосування, де кожен студент на виборчому бюлетні міг проголосувати за Голову Студентської Ради, а також за одного з членів ради. Кандидатами на голову Студентської ради стали члени минулорічної каденції ради, зокрема Кароліна Омельчук і Катерина Лучко (ІІ курс); Вероніка Чорноус, Марина Слободян і с. Схоластика Гулівата OSB (ІІІ курс); Альона Ляшенко (IV курс) і Катерина Марчук (V курс).

Після підрахунку голосів виборчої комісії у складі Тудор Ротару (голова), Вінярська Світлана (заступник голови) і Звезда Людмила (секретар) було оголошено результати голосування.

Студенти знову довірили Вероніці Чорноус бути головою Студентської ради у 2019/2020 академічному році. «Вдруге мені довірили цю важливу і відповідальну працю — голови Студентської ради. Чи це для мене було несподіванкою? Скоріше — ні, – каже Вероніка. Напевно, студенти надають перевагу керівникам з досвідом. Для мене це велика відповідальність та наполеглива праця, а разом з тим, чудова нагода реалізувати багато ідей та проектів. Велику надію покладаю на “мою команду”, а, перш за все, на самих студентів, бо всі заходи реалізовуються для них і разом з ними. Про наші плани щодо діяльності нової Ради розповім наступної сесії після спільного обговорення».

Окрім голови було обрано шестеро членів Студентської ради, зокрема: Олександр Паюк і Ілона Дрозд (І курс), Леся Меньок (ІІ курс), Володимир Сеньків і Марина Слободян (ІІІ курс) і Олександр Слободянюк (IV курс). Своїми думками, поділилася студентка подружньо-сімейної спеціалізації Марина Слободян: «Я вже вдруге пройшла в студентську раду і вдруге випадково. А,якщо точніше, то подача моєї кандидатури не була мною запланована обидва рази. Вперше не дуже хотіла, а вдруге… Сказати, що не хотіла? Злукавлю. Сказати, що було несподівано, що вдруге вибрали? Також злукавлю. Відчуваю, що я для чогось там потрібна. Минулого року я була у культурно-масовому відділі. Мої плани ще не конкретні, однак можливо я буду задіяна в іншій сфері, але точно знаю, що для інституту я хочу бути корисною».

Радісною новиною, для всіх стало обрання одразу аж трьох хлопців до Студентської ради інституту. « Я радію, що цьогоріч студенти довірили хлопцям бути у нашому «парламенті», – каже о. ректор Олег Жарук. – Це добре, адже цього року до інституту вступило аж чотири хлопці, а це означає, що богослов’ям цікавляться не тільки дівчата. Сподіваюся, що хлопці реалізуються у служінні для інших студентів».

Олександр Слободянюк, студент IV курсу, один із обраних членів до Студентської ради поділився своїми враженнями щодо виборів. Для нього це стало насправді несподівано: «Так, це було несподіванкою, радісною несподіванкою. Приємно що цього разу у команді не самі дівчата, а вже є і хлопці, які готові до служіння на благо інституту. Що до планів: мене часто запитують друзі-семінаристи про спільний футбол між інститутом і семінарією. Тому планую створити футбольну команду інституту. Взагалі мрію щоб наш інститут брав участь у дієцезіальних чемпіонатах з футболу (для хлопців) і з волейболу (для дівчат).

Перша зустріч новообраних членів Студентської ради відбудеться вже під час найближчої листопадової сесії. Слідкуйте за новинами!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *