«Віра шукає розуміння». Презентація книги о. Петра Балога ОР

23 жовтня 2018 року в Інституті Богословських Наук Непорочної Діви Марії відбудеться презентація книги о. Петра Балога ОР «Віра шукає розуміння. Подорож стежками пізнання» видавництва «Кайрос». Книга буде презентована в рамках інавгурації академічного 2018/2019 року.

«Ця книжка, – пише о. Петро Балог у вступі, – є спробою пояснити деякі аспекти християнської віри. Звісно, далеко не всі, лише вибрані, реакції на які з’являлися «наживо», тобто з насущних питань. Тут не йдеться про основні правди віри, як-от ті, що вміщені в Символі віри: про Трійцю, про Боголюдину, про Таїнства Церкви чи про саму Церкву; (…) Наразі ж мова лише про віру в загальному, широкому значенні, тобто про деякі питання щодо християнського життя, традиції, історії, святих, стереотипів чи забобонів».

Отець Петро Балог ОР – домініканець, викладач і публіцист, викладач догматичного богослов’я Інституту Богословських Наук в Городку та Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві. Окрім того, о. Петро служить у Львові у домініканському душпастирстві молоді та дорослих.

Під час презентації можна буде придбати книгу, а також отримати автограф автора.

Презентація відбудеться о 16.30.

Книгу можна замовити у видавництві «Кайрос» або в книгарні інституту.

Сердечно запрошуємо!

ibn-gorodok.org.ua

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *