В Інституті богословських наук презентували книгу о. Петра Балога ОР «Віра шукає розуміння»

23 жовтня в Інституті богословських наук Непорочної Діви Марії в Городку, що на Хмельниччині, відбулася презентація книги о. Петра Балога ОР “Віра шукає розуміння. Подорож стежками пізнання».

Представлення збірки відбулося в рамках сесійного з’їзду. До презентації долучилися викладачі Інституту разом з ректором – о. Олегом Жаруком. На подію завітали студенти Вищої духовної семінарії разом з о. ректором Віктором Білоусом та о. проректором Василем Косіком.

Модерував презентацію о. Сергій Хитрий.

«Книга, яку ми сьогодні представляємо вашій увазі – це радше збірник есеїв на теми, яких кожен священик торкається під час душпастирської праці. Наприклад, один з розділів розповідає про «Святого Понтія Пилата» – чи справді святий? Інтрига! Або ж «Апостол Андрій та Київ»: чи насправді апостол відвідував київські гори? Також ви знайдете у книзі «Молитву користувача фейсбуку», – додав о. Сергій, зацікавивши присутніх.

Книгу презентував сам автор. Отець Петро розповів, що більша її частина написана з дискусій у фейсбуці, а деякі підрозділи були колись написані автором у газетах, інші ж – 15 років тому. Книга писалася приблизно 2 роки. Зі слів автора, у ній не вмістилися всі відповіді, які ввійдуть до другого тому.

“Книга не є монографічна, а енциклопедична. Вона написана для християн, які прагнуть поглибити свою віру. Тому її можна читати від початку до кінця, а можна лише певні, цікаві читачеві розділи. Наприклад, наближається свято Геловіну, можете тут прочитати про його коріння». На запитання, що спонукало священика до написання цієї книги, отець відповів, що черпав матеріал з дискусій та полемік.

Після презентації всі, хто придбав книгу, отримали автограф автора. Відзначимо, що всі примірники були викуплені відразу після зустрічі з о. Петром, а всі, кому не вистачило книги, зможуть придбати її наступної сесії.

Довідка:

Книга випущена католицьким видавництвом “Кайрос” у 2018 році. Редактор – Юлія Карпицька, літературний редактор – Галина Глодзь. Видання здійснене за підтримки Генеральної Курії Домініканського Ордену.

Маріанна Шкаврон

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *