Вступний іспит: до Інституту поступило 14 нових студентів

Цьогоріч навчальна кампанія в Інституті Богословських Наук розпочалась з 1 липня і тривала до 1 вересня 2021 року. Вже 4 вересня відбувся вступний іспит для абітурієнтів. 

1 курс

Вступний іспит відбувся дещо раніше ніж зазвичай. У перший день вступу, 4 вересня, абітурієнти зарахували іспит із Катехизму Католицької Церкви та провели співбесіду на основі книги о. Тадеуша Дайчера «Роздуми про віру». Після оголошення результатів вступу відбулася вступна конференція для нових студентів стосовно навчання і діяльності під час академічного року. До спільноти Інституту приєдналося 14 студентів-першокурсників, відкритих на здобування нових богословських знань та, насамперед, духовного зростання у вірі. «Цього року, – говорить о. ректор Олег Жарук, – ми провели вступний іспит ще перед навчальною сесію. Цей час 2 днів став часом знайомства нових студентів між собою, а також моментом пізнати історію нашого навчального закладу». Вечір першого дня завершився спільним пікніком у зеленій зоні біля будинку Інституту.

Першокурсниця Аня Киналь поділилася своїми враженнями про вступ до Інституту Богословських Наук: «Для мене день іспитів був дуже довгоочікуваним і хвилюючим. Адже переживала чи приймуть мене, чи складу іспити. Нарешті я склала іспити і дуже втішилася, що можу навчатися в інституті. Також сильно раділа, бо на першому курсі окрім мене було ще 13 осіб. Цікаво було познайомитись з кожним. І в цьому нам найкраще допоміг пікнік увечері після зданих іспитів. Це був чудовий час для мене, час спілкування та розмов».

Другого дня, 5 вересня, окрім спільних молитов та Літургії, відбулася конференція на тему «Історія, місія і завдання Інституту Богословських Наук», яку провів о. Олег Жарук. Окрім того, студенти мали можливість спільно провести час на прогулянці, а також відвідати Вищу духовну Семінарію із о. проректором Сергієм Хитрим. Перша навчальна сесія для нових студентів у 2021/22 академічному році розпочалася 6 вересня і завершилася 10 вересня 2021 року.

Текст: Анастасія Здибель

Фото: Вероніка Чорноус

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *