Жовтнева навчальна сесія: підсумки

22-26 жовтня в Інституті богословських наук відбулася чергова навчальна сесія.

Для когось ця подія стала звичною (старші курси) – лекції, екзамени, спілкування з друзями, молитви та приємні вечірні розмови у кав’ярні за чашкою кави. А для наших вступників – це важлива і надзвичайно хвилююча подія. Вступний іспит у вересні – і ти новий студент вищого навчального закладу! Багато хвилювання і запитань, які виникають у новачків, але у той самий час їх переповнює щастя та радість. Радість невідомих їм знань та приємне коло спілкування.

Жовтень є насиченим місяцем в Інституті. 23 жовтня відбулась інавгурація. Пізніше – ввечері студенти-першокурсники отримали від старшого курсу посвяту в рамках «Веселого вечора», яка є однією з найулюбленіших подій усіх студентів.

Хотілося б подякувати за презентацію книги «Віра шукає розуміння» о. Петру Балогу. Книга дійсно гарно і чітко відкриває багато відповідей на різні запитання віруючих.

Після інавгурації і чудового свята настають перші екзамени, хвилювання студентів та поглиблення знань як для старших курсів, так і для першокурсників.

Звичайно, є багато нюансів як і у багатьох інших навчальних закладах, які потребують вирішення, тому у середу 24 жовтня відбулася зустріч студентів з ректором о. Олегом Жаруком. Цього вечора відбулися відбулися вибори до студентського самоврядування. Головою студентської ради стала Вероніка Чорноус.

На закінчення такого насиченого тижня хотілося б подякувати всім викладачам та працівникам, а студентам – не відпочивати, а готуватися до наступної сесії, яка відбудеться за 3 тижні.

Елена Чусова

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *