7 студентів були офіційно прийняті у спільноту Інституту

Жовтень для спільноти Інституту досить особливий місяць, адже офіційно розпочинається навчання, а абітурієнти стають повноцінними студентами. Цьогоріч інавгурація нового 2022/2022 року відбулася 13 жовтня.

Святу Месу для студентів, викладачів та вихователів, очолив представник єпископа і  канцлер Кам’янець -Подільської дієцезії о. Павло Басистий . З ним співслужив отець ректор Олег Жарук та інші запрошені отці. Під час проповіді о. Павло Басистий наголосив на важливому служінні студентів після завершення навчання в інституті. Також побажав першокурсникам натхнення та інтузіазму у євангелізації Божого Слова.

Урочиста частина інавгурації розпочалася із звіту діяльності Інституту у 2021/2022 році. О. Олег Жарук детально презентував справи, які вдалося реалізувати, а також плани на майбутнє.

Опісля відбулася інавгураційна лекція на тему: «Quo vadis? Психологічні аспекти людського життя». Лекцію провела викладач року за версіє студентів у 2022 році, а також заступник керівника подружньо-сімейної спеціалізації Вікторія Кондратюк.

Важливим моментом події стало вручення залікових книжок і присяга студентів І курсу. Цьогоріч студентами Інституту стало 7 абітурієнтів, які обрали подружньо-сімейну спеціалізацію.

На завершення свята до усіх присутніх звернулися запрошені гості та викладачі. «Набридло жити аби як, як жили мої батьки, батьки моїх батьків, я хочу жити добре» – такими словами звернувся отець ректор Вищої Духовної Семінарії,що в м. Городку, о. Віктор Білоус , який побажав студентам навчатися не аби як, а як треба. А закінчив він промову такими словами «Для щастя треба багато старань».

Свої побажання висловила п. Ірина Сашко, проректор Інститут богословських наук. «Бажаю всім студентам будувати церкву, суспільство і нехай це буде план на найближчий рік», – сказала п. Ірина.

На завершення до студентів звернувся о. Віталій Кащук, проректор Місійної Духовної Семінарії, що в Вінниці, а також о. Павло Басистий, представник єпископа.

На закінчення інавгураційних урочистостей відбувся святковий обід.

Михайло Доскоч, ІІІ курс

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *