Анастасія Здибель стала Президентом Студентської Ради

З 6 по 10 вересня 2021 року відбувся перший навчальний тиждень у 2021-2022 академічному році. Студенти як завжди чекали на початок лекцій, але також і на знайомство із першокурсниками. Це завжди „гріє око“, коли бачиш нових студентів і можеш відкривати для себе нові знайомства. 

Перша сесія розпочалася реколекціями для студентів – духовна формація на початок нового академічного року. Реколекції відбувалися протягом 6-8 вересня, а темою було: «Навернення. Служіння. Спільнота». Їх проводив о. Андрій Безкоровайний. 

У четвер, 9 вересня, відбулася важлива подія для студентів –  вибори до Студентської ради та обрання Президента цієї ж ради. Вибори передували звітністю попереднього Президента – Ірини-Валентини Артковської. Опісля було визначено склад виборчої комісії, до складу котрої увійшли досвідчені п’ятикурсники: с. Схоластика Гулівата OSB, Тудор Ротару і Володимир Сеньків.

Цього року до Студентської ради обрано 6 студентів, які презентували від 2 по 4 курси. Учасниками ради стали такі студенти: Яна Антоневська (ІІ курс – Дієцезіальна Школа Сакральної музики), Владислав Лановий (ІІ курс – подружньо-сімейна спеціалізація), Михайло Доскоч (ІІ курс – спеціалізація суспільні комунікації), Богдан Карнафель (IV курс – подружньо-сімейна спеціалізація), Ірина Гончар (ІІІ курс – подружньо-сімейна спеціалізація), Павло Доронін (ІІІ курс – подружньо-сімейна спеціалізація).

Своїми враженнями із виборів поділився Доронін Павло, студент III курсу подружньо-сімейної спеціалізації, який став заступником президента: «Особисто для мене етап балотування є свідченням студентської згуртованості. Особливо радів, коли бачив як інші пропонують свої кандидатури після заохочення друзів. Також були і ті, хто одразу подав свою кандидатуру, зокрема і я. Вбачаю в цій ініціативі бажання студентів змінювати інститут та утверджувати традиції. Кульмінацією цього етапу були вибори, на закінчення яких кожен із студентів підходив з привітаннями, всі щиро раділи одне одному».

Яна Антоневська, студентка ІІ курс, яка вивчає богослов’я і одночасно навчається у Дієцезіальній Школі Сакральної музики, була обрана секретарем і скарбником Ради розповіла про своє обрання: «Те, що мене обрали до студентської ради, не було для мене несподіванкою. Але це був хвилюючий момент, навіть дуже радісний. Для мене це щось абсолютно нове, але водночас цікаве. Це час, щоб розкривати свої нові можливості, таланти, якими варто ділитись з іншими. Це час пізнавати один одного з нової сторони. Це час, щоб служити».

Вибори Президента відбулися одразу після оголошення членів Ради. Серед кандидатів на посаду були двоє третьокурсників, які попереднього року були членами Ради, а це зокрема Анастасія Здибель і Павло Доронін. Перемогу у виборах Президента Студентської Ради здобула Анастасія Здибель, студентка ІІІ курсу (спеціалізація суспільні комунікації). «Для мене це був тривожний момент. Але після оголошення результатів, я зрозуміла, яка велика довіра студентів є до мене. Сподіваюся, що моє служіння стане корисним і плідним для студентської спільноти», – сказала новообрана Президент.

Після завершення виборів Студентська Рада, у новому її скликанні, традиційно зібралась для обговорення планів на новий 2021/22 академічний рік.

Текст: Анастасія Здибель

Фото: Вероніка Чорноус

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *