Магістерський екзамен: 4 студентів стало магістрами богослов’я

Щороку до нашого навчального закладу вступають нові абітурієнти, які стають студентами богослов’я. Але щороку ми також маємо випускників, які після написання магістерської праці та її захисту стають вповні богословами з дипломом. Не забракло і цього року такого важливого моменту.

28 червня 2021 року відбувся внутрішній магістерський екзамен для 4 студентів Інституту. На іспиті був присутній ректор о. Олег Жарук та проректор о. Сергій Хитрий.

29 червня 2021 року відбувся екзамен і захист магістерських праць у Люблінському Католицькому Університеті Йоана Павла ІІ. Цього року, як і попереднього, екзамен відбувся в режимі онлайн.

Магістрами богослов’я стали:

с. Клара Рудніцка OSB, Турбота про відновлення католицької Церкви в листах св. Катерини Сієнської (науковий керівник: ks. dr. hab. Włodzimierz Bielak, prof. KUL)

Віра Добросоцька, Десятина в навчанні вибраних Отців Церкви (науковий керівник: ks. dr hab. Piotr Szczur)

Іванна Шеремет, Покликання до святості у сучасному світі на основі апостольської адхортації „Gaudete et Exsultate”(науковий керівник: ks. prof. dr. hab. Marek Chmielewski)

Катерина Марчук, Чеснота покори в житті Марії від Ісуса Розіп’ятого (науковий керівник: ks. dr hab. Marian Pokrywka; допоміжний науковий керівник: о д-р Віктор Білоус).

Щиро вітаємо наших магістрів богослов’я!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *