Молитовна ініціатива – “Під покровом Марії”

Слава Ісусу Христу!
Дорога спільното Інституту Богословських Наук!

Цього року ми відзначаємо 25 років від заснування нашого Інституту. Саме 30 липня 1997 року єпископ Ян Ольшанський (1919-2003) підписав декрет заснування (еригування) нашого Інституту, а о. Андрій Мацьонг (1952-2007) став його першим ректором.

25 років – це гарна нагода, щоб оцінити пройдений шлях і планувати майбутнє нашого навчального закладу. Однак так важливо не обмежитися тільки людським потенціалом, але зуміти довіритися Богу. Саме Він є Тим, який вказує правильний шлях. Прикладом для нас стає Марія, ізраїльська дівчина, яка зрозуміла, що її життя належить Богу, а виконання Його волі – це саме той шлях, який вона має пройти у житті: «велике бо вчинив мені Всемогутній і святе його Ім’я» (Лк 1, 49). Невипадково саме Вона є нашою Покровителькою.

Тому у цей час, коли наша країна страждає і відстоює свою незалежність, пропоную кожному/кожній з нашої спільноти присвятити час на особливу молитву – адже це наша сила,
сила кожного українця, – в намірах Інституту Богословських Наук в Городку та нашої Батьківщини України, разом з Марією, Матір’ю Ісуса.

Запрошую кожного з вас долучитися до молитовної ініціативи під назвою «Під покровом Марії». Ця ініціатива покликана передусім для того, щоби духовно оцінити нашу діяльність, адже ми як спільнота маємо за що дякувати, перепрошувати, знову просити і зуміти
розпізнати те, чого очікує від нас Господь у майбутньому. Це також гарна нагода для роздумів над тим, яким я є християнином і як розумію очікування Бога стосовно мене, а також яким я є громадянином і чи достатньо розумію своє служіння Батьківщині. Думаю, що щоденна молитва Розарію – це саме той духовний шлях, який ми маємо пройти у цьому ювілейному для нас році.

Ця духовна ініціатива триватиме один рік – від 30 липня 2022 року до 30 липня 2023 року, а її координатором буде Володимир Сеньків, студент нашого Інституту.

Ми віримо, що щоденна молитва Розарію – це наша духовна зброя, яка допоможе нам особисто більше покладати надію на Бога та його силу, а також допоможе перемогти нашого ворога і здобути так довгоочікувану перемогу – перемогу добра над злом, адже Господь
«виявив потугу рамени свого, розвіяв гордих у задумах їхніх сердець. Скинув могутніх з престолів, підняв угору смиренних» (Лк 1, 51-52).

о. Олег Жарук
Ректор Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *