Молитовна ініціатива 2023/24 – “Під покровом Марії”

Слава Ісусу Христу!
Дорога спільното Інституту Богословських Наук!

Попереднього року, коли ми відзначали 25-річчя від заснування нашого Інституту, народилася досить гарна молитовна ініціатива під назвою «Під покровом Марії». Ця ініціатива була покликана передусім для того, щоби духовно оцінити нашу діяльність, адже ми як спільнота маємо за що дякувати, перепрошувати, знову просити і зуміти розпізнати те, чого очікує від нас Господь у майбутньому.

Щоденна молитва Розарію – це саме той духовний шлях, який ми разом пройшли у цьому ювілейному для нас році. Щиро дякую усім, хто долучився до спільної молитви. Адже вона стосувалася не тільки нашого Інституту, але також нашої Батьківщини – України.

Після роздумів та розмов із членами нашої спільноти, ми вирішили спільно продовжити нашу молитву. Тому у цей час, коли наша країна страждає і відстоює свою незалежність, пропоную кожному/кожній з нашої спільноти, а також для усіх тих, які бажають, присвятити час на особливу молитву в намірах Інституту Богословських Наук в Городку та нашої Батьківщини України, разом з Марією, Матір’ю Ісуса. Тому наша  духовна ініціатива продовжиться і триватиме ще один рік – від 30 липня 2023 року до 30 липня 2024 року, а її координатором надалі буде Володимир Сеньків, випускник нашого Інституту і студентка V курсу Аліна Молодецька. Щиро дякую їм за координацію молитви у попередньому році і бажаю витривалості у цьому році, що перед нами.

Ми віримо, що щоденна молитва Розарію – це наша духовна зброя проти ворога у боротьбі за мир та свободу. Молимося, щоб Господь «виявив потугу рамени свого, розвіяв гордих у задумах їхніх сердець. Скинув могутніх з престолів, підняв угору смиренних» (Лк 1, 51-52). Нехай наша спільна молитва спонукає нас до навернення, щоб наше серце і наша країна була цілковито віддана у руки Божі. Нехай Богородиця Діва, яка цілковито довірилася Господу буде прикладом для нас на цьому шляху віри.

Тому запрошую Вас щоденно, у період від 30 липня 2023 року до 30 липня 2024 року до молитви Розарію у тих самих намірах, що були у попередньому році:

РАДІСНА ЧАСТИНА МОЛИТВА ПОДЯКИ

В намірі нашого Інституту: Молімося за усіх тих, які творили, а сьогодні надалі продовжують розвивати наш навчальний заклад: засновників, викладачів, студентів, працівників і жертводавців – про щедре Боже благословення для них у щоденних справах життя, а для померлих про вічну нагороду у Небесному Царстві.

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося за нашу Батьківщину Україну, за кожного українця і українку нашої землі та в діаспорі, щоб були вдячними за усіх тих, хто творив, а тепер розвиває і надалі бореться за свободу і незалежність – про Божу милість і нагороду в небі.

СВІТЛА ЧАСТИНА МОЛИТВА ПЕРЕПРОШЕННЯ

В намірі нашого Інституту: Молімося за нашу спільноту, щоб, пройшовши шлях за Господом, вона зуміла оцінити помилки, занедбання і гріхи минулого і жити у повноті Божої благодаті.

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося про духа навернення для українців, щоб, борючись зі спокусами і перемагаючи гріхи, ми розуміли потребу навернення до Бога і будування з Ним глибоких стосунків довіри та любові.

СКОРБОТНА ЧАСТИНА МОЛИТВА ПРОХАННЯ

В намірі нашого Інституту: Молімося за спільноту Інституту, щоб своїми знаннями, зусиллями і талантами ми надалі розвивали Боже діло, яким є Інститут.

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося за усіх українців, щоб, захищаючи нашу Батьківщину на різних фронтах, ми зуміли відстояти нашу свободу та незалежність, а мир Христовий нехай прийде на нашу землю і до наших сердець.

СЛАВНА ЧАСТИНА МОЛИТВА РОЗПІЗНАННЯ

В намірі нашого Інституту: Молімося за спільноту Інституту і благаймо Бога, щоб ми могли добре розпізнати знаки часу, які Бог відкриває перед нами, щоб завдяки ним ми вчилися бути учнями Ісуса у різних ситуаціях життя і не боялися нести Христа іншим, виконуючи вповні місію та завдання, які Бог ставить нам.

В намірі нашої Батьківщини України: Молімося за Україну та її керівників, щоб зуміли розпізнати і обрати добрий шлях розвитку нашого народу, фундаментом якого є Божий Закон, і намагалася збудувати суспільство, де кожен відчує свою гідність та свободу.

Долучайтесь до нашого телеграм каналу «ІБН – ПІД ПОКРОВОМ МАРІЇ» і обирайте свою частину і свій день молитви Розарію. Ми віримо, що наша спільна молитва принесе багато добрих плодів для нашої спільноти Інституту та нашої Батьківщини України.

о. Олег Жарук
Ректор Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *