о. Віктор Ткач МІС: «Марія є нашою заступницею, і просить нас не втрачати надії»

 В Інституті Богословських Наук Непорочної Діви Марії в м. Городку 8 грудня 2022 року відбулася відпустова Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Ця подія є дуже важливою для інституту, бо Марія є покровителькою самого інститут. Тому щороку цей день є днем вдячності за усіх, хто належить до великої спільноти ІБН.

Святкування розпочалося із урочистої Служби Божої, яку очолив о. Віктор Ткач МІС, економ Кам’янець-Подільської дієцезії і вікарій єпископа для м. Хмельницького. Цей день був також особливим для о. Віктора, адже він є священником із Згромадження Отців Маріянів Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. 

У Літургії співслужили: ректор інституту о. Олег Жарук, проректор о. Сергій Хитрий, ректор Вищої духовної семінарії Святого Духа в Городку о. Віктор Білоус, професори та запрошені священики. Брали участь у Службі Божій також семінаристи, студенти, випускники, викладачі та робітники інституту.

О. Віктор, який очолив Святу Месу, під час гомілії цитував слова св. Йоана Павла ІІ про важливість та сенс страждання, а також нагадав про об‘явлення Марії у Фатімі та духовну загрозу для сімей.

На кінець проповіді о. Віктор підкреслив:  «Непорочне Зачаття Діви Марії – це велика таємниця, яка пов‘язана не тільки із її чистотою, а і з протистоянням злу та гріху». Проповідник говорив це у контексті того, що відбувається зараз у нашій країні, запитавши: «Чому така маленька Україна може протистояти такій великій Росії? – Правильно, бо у нас є мотивація, ми захищаємо свої сім‘ї». А потім додав: «Марія є нашою заступницею, і просить нас не втрачати надії». 

На завершення Євхаристії студенти привітали о. Сергія Хитрого, який цього дня святкував свій день народження.

Анастасія Здибель, IV курс

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *