Випускникам Інституту Богословських Наук урочисто вручили дипломи магістрів

Кожного року до Інституті Богословських Наук вступають нові студенти, які після 5-річного навчання і захисту магістерського екзамену, отримують диплом з богослов’я. Цього року таких випускників наш навчальний заклад має аж 8.

Випускні урочистості відбулися під час навчальної сесії. На свято були запрошені викладачі та студенти інституту, родичі та знайомі випускників. Урочисту Літургію очолив о. Олег Жарук, ректор Інституту у співслужінні із викладачами. Проповідь проголосив отець ректор Вищої Духовної семінарії о. Віктор Білоус, який наголосив на важливості навчанні в інституті і також побажав випускникам жити тим, чого навчились, подаючи у приклад св. Амвросія, покровителя дня. Цікаво, що о.  Віктор приймав цьогорічних випускників на навчання до Інституту.

Опісля Літургії, відкриття свята відбулося членом Правління Асоціації  Випускників Інституту п. Людмилою Звездою . Вона привітала магістрів і побажала невпинно йти вперед і з легкістю долати всі життєві перешкоди. « Бажаємо невпинно йти вперед і  з легкістю долати всі перешкоди . Світ швидко змінюється, але Ви залишайтесь вірними Богові та цінностям які Ви пізнали в стінах Інституту». Опісля усі заспівали гімн Інституту «Magnificat».

Під час святкування с. Схоластика Гулівата провела доповідь на тему «Покликання і місія священика у пастирському навчанні митрополита Антонія Блума».

Від імені всіх випускників з промовою звернулася с. Олена Ревчук:

« Ми сьогодні хочемо сказати дякуємо. Дякуємо усіх хто допомагав та підтримував нас усі ці роки. Дякуємо Господу за те що кожного з нас сюди покликав. Отче Олеже, якби сьогодні серед нас був єпископ, ми би йому подякували за те, що він Вас призначив ректором. Отче Вікторе, Ви наш перший ректор, а ми останні, кого Ви прийняли в цей інститут. Дякуємо Вам за те, що відкрили двері  цього навчального закладу та за те, що допомагали робити перші кроки. Отче Сергію, Ви нас виховували, але також інколи картали, але ми Вам вдячні за те, що Ви вимагали в ті моменти ,коли ми самі від себе не вимагали. Пані Ірино, дякуємо за приклад віри, за Марію, за Меджугор’є і багато інших чудових речей, які Ви для нас відкрили. Ми пишаємося, що ми Ваші студенти, але Ви для нас не просто викладач. Ми дякуємо усім студентам, які творили разом з нами спільноту і за те, що були з нами в цій мандрівці. Бажаємо Вам більшої впевненості, бо повірте, воно того варте».

Своїми думками про навчання поділився випускник Інституту Володимир Сеньків:

«Я щасливий що досяг цієї мети в написанні магістерської праці. Це класний час, коли пишеш про те, чим живеш. Але я назвав би це – чим живу, про те і пишу.  Інститут для мене – це рай на землі, це місце, де стають великими людьми. Тут я більше пізнав Бога і тут я відчув його супровід під час навчання і написання і праці. Нехай буде благословенний Бог. Дякую».

З промовою виступив також отець ректор Інституту Олег Жарук:

«Хотів би Вам побажати, дорогі випускники, насамперед, щоб Ви не забували про те, чого тут навчилися. Адже саме тут ви були для того, щоб навчитися служити , а також бажаю вам, щоб Ви не забували ким Ви є, а Ви є свідками Христа».

На завершення події усі присутні молилися за нашу Батьківщину гімном «Боже, Великий Єдиний». Святкування урочистості завершилося спільним фото і святковим обідом.

Михайло Доскоч, ІІІ курс

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *