Школа Сакральної Музики має перших випускників

22 листопада 2022 року у літургійний спомин святої Цецилії, покровительки органістів в Дієцезіальній Школі Сакральної Музики при Інституті Богословських Наук відбулися випускні урочистості.

Це перший випуск Школи і одразу досить чисельний – аж 8 студенів отримали диплом про завершення навчання із кваліфікацією кантор, органіст та регент латинського обряду.

Випускники розпочали навчання ще у 2016 році, коли після дворічної перерви музично-літургійної спеціалізації, була відновлена дана спеціалізація під назвою – Сакральна музика. Її дільяністю зайнявся о. Ярослав Росочинський, який і був її керівником до моменту створення Дієцезіальної Школи Сакральної музики 1 травня 2021 року.

Літургію очолив і проголосив проповідь о. Ярослав Росочинський у співслужінні о. Олега Жарука, ректора Інституту. Опісля відбулася урочиста частина – випускні урочистості.

Ольга Корольова, директора Школи Сакральної Музики дала свої настанови для випускників – бути тими, які несуть музику для людей. До вітального слова були запрошені викладачі  о. Ярослав Росочинський і п. Катерина Перекліта, а такод о. ректор Олег Жарук.

Кульмінацією події стало вручення дипломів про завершення навчання і спільне фото.

Ми вдячні Богу за 8 студентів, які завершили навчання. Дорогі випускники, нехай Святий Дух розпалює ваші серця до жертовної любові. Служіть Господу з радістю!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *