Цього року викладачі Інституту богословських наук взяли участь у науковому проєкті богословського факультету Люблінського католицького університету Йоана Павла ІІ (Польща) та опублікували свої наукові статті у спеціальному випуску рецензованого наукового журналу «Roczniki Teologiczne» під назвою «Podolian Studies». Випуск повністю англомовний, а його авторами стали: о. Петро Балог ОР, п. Ірина Сашко, о. Андрій Пальчик, о. Олег Жарук і с. Єремія Стеблина ЧСВВ.
Публікації в «Rocznikach Teologicznych» є вагомим показником якості роботи. Це свідчить про:
• Високий академічний рівень авторів і відповідність їхніх матеріалів науковим стандартам.
• Міжнародне визнання – опубліковані роботи стають частиною глобального наукового дискурсу.
• Внесок у розвиток науки – такі публікації збагачують галузь богослов’я новими дослідженнями та ідеями.
Це дуже престижне досягнення для нашого навчального закладу, яке ще раз підтверджує, що Інститут богословських наук – не лише освітня, але й наукова установа. Висловлюємо щиру подяку викладачам за плідну співпрацю, ґрунтовні дослідження та популяризацію нашого Інституту в міжнародних наукових колах!
Ознайомитися з публікаціями можна за посиланнями:
Petro Balog https://czasopisma.tnkul.pl/index.php/rt/article/view/1718/1139
Irena Saszko https://czasopisma.tnkul.pl/index.php/rt/article/view/1719
Andrii Palchyk https://czasopisma.tnkul.pl/index.php/rt/article/view/1720
Oleg Zharuk https://czasopisma.tnkul.pl/index.php/rt/article/view/1721
Yeremia Steblyna https://czasopisma.tnkul.pl/index.php/rt/article/view/1722
Roczniki Teologiczne / Annals of Theology – це науковий журнал, який бере свій початок з 1949 року. Зараз він видається Науковим товариством Люблінського католицького університету та Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ. Його історія сягає ще комуністичних часів, коли Люблінський католицький університет був єдиним академічним центром за «залізною завісою», який не підлягав державному контролю. Тоді журнал був вікном у світ богослов’я. Сьогодні його метою є висвітлення актуальних дебатів між богослов’ям, Церквою та суспільством, культурою і пізнанням світу. Спектр тем охоплює догматику, богословську антропологію, християнську мораль/етику та соціокультурне вчення Церкви. Будучи вкоріненим у давню традицію католицької думки в Польщі, журнал відкритий до нових способів залучення до богослов’я в усьому світі, особливо до порівняльного богослов’я, орієнтуючись на міжнародну читацьку аудиторію.