З Різдвом Христовим!

Христос народився! Славімо Його!

У цей особливий час Господнього Різдва так важливо заглибитися у велику таємницю Втілення Бога. Він заради нас, і нашого ради спасіння, зійшов на землю і став Людиною. Близькість Бога до нас неоціненна, а Його присутність серед нас немає меж.

Дорога Спільното Інституту Богословських Наук!

Хочу побажати кожному з нас насамперед, щоб ми вчилися довіри до Бога, Який народжується. Ми так часто захопленні іншими людьми, довіряємо іншим людям, але десь у щоденності втрачаємо саме довіру до Того, який нас створив. Спробуймо у цьому часі знайти час і віддати цілковито своє життя Богові. Від довіри до Бога залежить наше життя і майбутнє нашої Батьківщини – України.

Хочу побажати кожному з нас, щоб ми вчилися вдячності. Так багато сьогодні є ситуацій, коли ми забуваємо сказати «Дякую!» іншій людині. Це може бути щось маленьке та непомітне, але наскільки важливе і потрібне саме у тому моменті. Вдячність – це не лише слова, але це можливість помітити іншу людину, її життя. Будьмо також вдячними Богу, адже скільки для нас Він зробив, а можливо ми цього не помітили. Тому приходячи до ясел Новонародженого Бога, у тихій молитві дякуймо Богові за усе непомітне для нашого людського ока.

Хочу побажати кожному з нас, щоб ми вчилися надалі служити для інших. Війна в Україні показала наскільки ми згуртована нація, яка здатна допомогти кожному солдату, покинутій дитині, хворій і самотній людині, яка втратила все. Наше служіння – це не тільки дати матеріальні речі, які у цей складний час є вкрай необхідними, але також подарувати серце, любов, час, присутність.

Тому з цілого серця бажаю кожному з нас, щоб це Різдво було гарною нагодою побути з рідними, а якщо вони далеко або на фронті, цю любов передати тим, які близько нас і можливо нас не знають. Відкриймо наше серце і  наші домівки для ближніх та Живого Бога!

о. Олег Жарук

Ректор Інституту Богословських Наук

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *