Завершення зимового семестру у 2018/2019 академічному році: підсумки та плани

В Інституті Богословських наук 18 січня завершився 4 сесійний з’їзд.

У неділю, 13 січня, Інститут відвідали семінаристи Вищої Духовної Семінарії, які колядували спільно із студентами, що прибули на сесію.

У понеділок, 14 січня, відбулася Літургія з нагоди 100-річчя від дня народження єпископа Кам’янець-Подільської дієцезії  Яна Ольшанського, а також відбулася молитва про початок канонізаційного процесу.

У вівторок, 15 січня, студенти переглядали фільм, після якого відбулася дискусія. Нагадаємо, ініціатива переглядати фільми виникла у студентської ради, яка реалізує цей проект.

У середу, 16 січня, відбулася Різдвяна зустріч. До інституту завітав єпископ Леон Дубравський, а також викладачі та гості. Усі ділилися облаткою, співали колядок і їли смачну кутю.

У четвер, 17 січня, відбулася зустріч студентів з о. ректором Олегом Жаруком. Ректор підсумував зимовий семестр, а також поділився планами на найближчий час. Під час зустрічі голова студентської Ради, Вероніка Чорноус, розповіла про майбутні ідеї, які будуть реалізовані. Між іншим, вже у лютому стартує турнір із настільного тенісу серед студентів і викладачів, а також відбудеться вечір талантів.

Наступний сесійний з’їзд триватиме від 25 лютого по 1 березня.

Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *